Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NA ŻYWO: Igrzyska Wspólnoty Narodów, akcja z dnia drugiego w Birmingham 2022

Siedmiu drużyn rugby z Nowej Zelandii, mężczyzn i kobiet, bierze udział w rundach pucharowych w Birmingham, a szanse na medale na basenie i torze trwają do drugiego dnia rozgrywek.

Black Fire Sevens Sarah Herini i ich męskie odpowiedniki prowadzone przez Sama Dixona zmierzą się z Anglią w ostatnim meczu grupowym w sobotę, który wyłoni ich przeciwników późnym wieczorem. Obie drużyny miały komfortową wycieczkę pierwszego dnia.

Półfinały kobiet mają się rozpocząć o godzinie 6.42 rano w niedzielę (czasu nowozelandzkiego), a ćwierćfinały mężczyzn o 7.26 rano.

Louis Clarebert, Nowozelandczyk, startuje w swoim najlepszym wydarzeniu w biegu na 400 m IM.

Charlie Riddle/AFP

Louis Clarebert, Nowozelandczyk, startuje w swoim najlepszym wydarzeniu w biegu na 400 m IM.

Na basenie najlepszy pływak z Nowej Zelandii, Lewis Clareport, nie może się doczekać swojego 400 m stylem zmiennym (rozgrzewka o 22:37, finał o 7:49), ponieważ ma nadzieję, że awansuje dwa razy lepiej niż brąz, który zdobył cztery lata temu.

Na londyńskim torze drużyna mężczyzn i zespoły kobiet w poszczególnych konkurencjach pozostają w tyle z realnymi szansami na medale, podczas gdy Briony Botha jest szybka jako zawodniczka w indywidualnym pościgu kobiet.

Kapitan Sophie Devine i jej mąż Wyatt Ferns grają swój pierwszy debiut kobiet w krykiecie na Igrzyskach Wspólnoty Narodów, ciężkim meczu z RPA. Srebrna Paproć i Czarny Kij kobiet kwalifikują się w drugim dniu z czymś, co powinno być więcej niż jednostronnymi meczami drużynowymi.

Kiwi w akcji drugiego dnia Igrzysk Wspólnoty Narodów w sobotę wieczorem (wszystkie godziny w Nowej Zelandii, *wskazuje na kwalifikacje):

kręgle-

19.30: kobiety samotne (cal kat.) Rundy 3 i 4, tria mężczyzn (Ali Forsyth, Mike Galloway, Andrew Kelly) Runda 3, pary paragrafów dla kobiet B6-B8 (Pam Walker, Linda Bennett)runda 3

tor rowerowy-

21:00: Kwalifikacje sprinterskie kobiet (Ellis Andrews, Olivia King, Rebecca Beach)

21.41: Kwalifikacja IP 3000m kobiet Obserwuj Ulubione

22.33: Sprint, kobiety – 1/8 finału i ćwierćfinał* (Ellis Andrews, Olivia King, Rebecca Beach)

23.22: IP 4000m, mężczyźni – kwalifikacje (Aaron Gate, Jordan Kirby, Tom Sexton)

Rugby Siódemki-

21.06: Siódemki Black Ferns vs Anglia, spotkanie kobiet

22.34: All Black Sevens vs Anglia, pula mężczyzn A

pływanie, upały-

21.36: 200 m stylem dowolnym, mężczyźni (Szary Camerona)

22.24: 100 m plecy damskie (Leszczyna Ohand)

22.37: 400m mężczyzn (Lewis Clareport)

krykiet-

10 po południu: Białe Paprocie vs RPA, Grupa B

dynia-

11 po południu: Jedynki mężczyzn (Paweł Cole), kobiety samotne (Joel King, Kaitlyn Watts)okrągła 32

(niedziela, 31 lipca NZT-)

kręgle-

2 w nocy: cztery kobiety (Val Smith, Tila Bruce, Selena Goddard, Nicole Tomei) Runda 3, paragraf B6-B8 pary męskie (Graham Skillern, Mark Noble)runda 4

tor rowerowy-

3 nad ranem: Kirin runda męska 1 + suplement (Sam Dakin, Callum Saunders, Sam Webster)

3.22 rano: Sprint, kobiety – półfinały* (Ellis Andrews, Olivia King, Rebecca Beach)

3.30: Bieg na 3000 m IP, kobiety – finały* Obserwuj Ulubione

4.26 rano: 4000 m IP mężczyzn – finały* (Aaron Gate, Jordan Kirby, Tom Sexton)

5.09 rano: Sprint, kobiety – finały* (Ellis Andrews, Olivia King, Rebecca Beach)

5.17 rano: Kirin, mężczyźni – finały* (Sam Dakin, Callum Saunders, Sam Webster)

Koszykówka, 3×3-

4.10 rano: Nowa Zelandia mężczyźni vs Anglia, basen mężczyzn B

4.35 rano: Nowa Zelandia kobiety vs Anglia, kobiety B

dynia-

5 rano: Jedynki mężczyzn (Lwamba chilijska, Temwa chilijska)A Piętro 32

Siatkówka plażowa-

6 rano: Nowa Zelandia vs Kenia, rajd kobiet A (Alice Zeeman, Shauna Polley)

7 rano: Nowa Zelandia vs Cypr, pływanie mężczyzn (Sam O’Day, Brad Fuller)

pływanie-

6.07 rano: 50 m stylem motylkowym, mężczyźni – finał* (Szary Camerona)

6.18 rano: 200 m stylem dowolnym, mężczyźni – finał* (Szary Camerona)

7.49 rano: IM, mężczyźni, 400 m, finał* (Lewis Clareport)

7.59 rano: Bieg motylkowy na 100 m, kobiety – finał* (Helena Jason)

8.05: 100 m stylem grzbietowym, mężczyźni – finał* (Andrzej Jeffcott)

boks-

6.30: Waga półśrednia, kobiety poniżej 70 kg, 1/8 finału (Arianne Nicholson)

Rugby Siódemki-

6.42 rano: Rundy półfinałowe, kobiety*

7.26 rano: Rundy ćwierćfinałowe, mężczyźni*

Koszykówka 3×3-

6.55: Nowa Zelandia kobiety vs Kanada, rajd kobiet B

8.10 rano: Nowa Zelandia vs Australia, basen męski B

siatkówka-

7 rano: Srebrna Paproć – Uganda, grupa B

hokej-

8 rano: Czarne stawki kobiet vs Szkocja, pula kobiet B

READ  Gimnastyczka Kiwi skacze na Igrzyska Wspólnoty Narodów w 2022 r.