Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Na żywo: akcja Igrzysk Wspólnoty Narodów w dniu 8

dystans Spokojny dzień dla Nowej Zelandii siódmego dnia Brązowa LoneSprawy powinny się nagrzać od piątku wieczorem do soboty (Nowa Zelandia) na Igrzyskach Wspólnoty Narodów.

Gigantyczny rzut Tom Walsh i jego kolega rzucający kulami Jaco Gill ustanowili kluczowy punkt w dniu 8 dla Nowej Zelandii, a Walsh był faworytem do złota, gdy finał rozpocznie się po 6 rano (NZT).

Srebrny medalista Nowej Zelandii Jaco Gill, brązowy medalista Nowej Zelandii Tom Walsh i Anglik Scott Lincoln zdobyli brąz po strzale.

David Ramos / Getty Images

Srebrny medalista Nowej Zelandii Jaco Gill, brązowy medalista Nowej Zelandii Tom Walsh i Anglik Scott Lincoln zdobyli brąz po strzale.

Najpierw meloniki zaczynają od kobiecego trio prowadzonego przez Val Smith i chcą zarezerwować swoje miejsce w meczu o złoty medal w meczu półfinałowym z Malezją.

Para kobiet Kiwi i czterech mężczyzn również zmierzy się z nokautem.

Zapaśnicy Tyla Ford, Matthew Oxenham i Brahm Richards – przy czym ten ostatni pokonał dramat przed igrzyskami – walczą o medale, podczas gdy nurkowie z Maggie Square Arno Lee i Luke Sepkes również walczą o podium.

O 5 rano obrońcy tytułu Black Stakes zmierzą się z Anglią w półfinale i mają prawo do ścigania się o złoto, gdy Joel King i Paul Cole awansują do ćwierćfinału ze Szkocją.

Sky Sports

The Black Sticks pokonali RPA 4-1 i zajęli miejsce w półfinale Igrzysk Wspólnoty Narodów.

Kiwi w akcji w 8. dniu Igrzysk Wspólnoty Narodów w piątek (czas nowozelandzki, *oznacza kwalifikacje):

kręgle-

19.30: Potrójny półfinał, kobiety (Val Smith, Tila Bruce, Nicole Tomei) przeciwko Malezji, Pary ćwierćfinałowe, kobiety (Catelyn Cal, Selena Goddard) przeciwko Walii

11 po południu: Kwartet mężczyzn ćwierćfinałów (Ali Forsyth, Mike Galloway, Andrew Kelly, Tony Grantham) Przeciw Walii, półfinały par kobiet*

Nurkowanie-

21.05: 1 m przedskok, kobiety (Plac Magii)

zapasy-

21:30: Kwalifikacje, ćwierćfinały, półfinały i powtórki — kobiety poniżej 68 kg stylem dowolnym (Tella Forda)Freestyle mężczyzn do 65 kg (Brahm Richards)Freestyle mężczyzn do 86 kg (Mateusz Oxenham)

Siatkówka plażowa-

10 po południu: Ćwierćfinały mężczyzn (Sam O’Day, Brad Fuller) przeciwko Rwandzie

dynia-

23:45: Męska runda 16 mojego męża (Lwamba Chileshe, Temwa Chileshe) przeciwko Malezji

(sobota 6 sierpnia)

Rytmiczna gimnastyka-

12:30: Indywidualny finał ogólny* (Hawana Hopman, Paryż Chen)

Badminton-

1.20: Deble mieszane, runda 16 (Oliver Lydon-Davis, Annona Buck) przeciwko Australii

kręgle-

3.30: Mecze o potrójne medale kobiet (Val Smith, Tila Bruce, Nicole Tomei)Cztery rundy półfinałowe mężczyzn* (Ali Forsyth, Mike Galloway, Andrew Kelly, Tony Grantham)

zapasy-

4 rano: Zawody medalowe – freestyle kobiet do 68kg* (Tella Forda)Freestyle mężczyzn do 65 kg* (Brahma Richardsa), Freestyle mężczyzn do 86 kg * (Mateusz Oxenham)

hokej-

5 rano: Półfinał kobiet przeciwko Anglii

Nurkowanie-

5.05 rano: Skok na 1 m, kobiety – finał* (Plac Magii)

6.23 rano: Platforma synchroniczna 10 m, mężczyźni – finał* (Arno Lee, Luke Sepkes)

dynia-

5 rano: Ćwierćfinały gry podwójnej kobiet (Joel King, Amanda Landers Murphy) przeciwko Anglii

7.15: Ćwierćfinały gry podwójnej mieszanej (Paul Cole, Joel King) przeciwko Szkocji

lekkoatletyka

6.06: finał pchnięcia kulą mężczyzn (Jaco Gill, Tom Walsh)

Siatkówka plażowa-

7 rano: Ćwierćfinały kobiet (Alice Zeeman, Shauna Polley) przeciwko Anglii

READ  Egipska gwiazda squasha dziękuje trenerowi Paulowi Cole'owi po pokonaniu Kiwi na Mistrzostwach Świata