Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mozilla uruchamia pocztę e-mail dla urządzeń z systemem Android

Źródło: Dreamstime

Mozilla Ogłoś nowego klienta poczty e-mail W przypadku urządzeń z systemem Android o nazwie Poczta K-9. Nowa aplikacja mobilna jest uruchamiana w ramach Rodzina Thunderbirdów z Mozilli Aplikacja do obsługi poczty e-mail i czatu typu open source.

Fundacja Mozilla twierdzi, że obecnie ocenia rozwój klienta poczty e-mail K-9 dla urządzeń z systemem iOS.

Mozilla powiedziała, że ​​K-9 Mail zawiera ulepszoną konfigurację konta z automatyczną konfiguracją konta Thunderbird, ulepszone zarządzanie folderami, obsługę filtrów wiadomości i synchronizację między komputerowymi i mobilnymi wersjami Thunderbirda. Poczta K-9 jest dostępna dla Pobierz za pośrednictwem tych różnych witryn.

Christian Ketterer, kierownik projektu w K-9 Mail Project w Post na blogu. Ketterer jest znany w społeczności programistów open source Mozilli jako cketti.

Thunderbird to darmowy i otwarty klient poczty e-mail, kalendarza, wiadomości i czatu z ponad 20 milionami aktywnych użytkowników miesięcznie w systemach Windows, macOS i Linux. Podobnie jak Thunderbird, projekt K-9 Mail jest w całości finansowany przez społeczność programistów open source Mozilla Foundation.

Obecnie użytkownicy telefonów komórkowych z systemem Android mają Szereg opcji poczty e-mail i czatuw tym Gmail, Microsoft Outlook i ProtonMail firmy Google, w pełni szyfrowana usługa poczty e-mail.

READ  AMD przyznaje, że zaniedbuje budżetowe chipy podczas trwającego niedoboru krzemu