Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Motorola Edge 20 i Edge 20 Fusion zostaną wprowadzone na rynek w Indiach 17 sierpnia 2021 r.; Oczekiwane ceny, funkcje i specyfikacje

Należąca do Lenovo marka smartfonów Motorola wprowadzi nową serię Edge na rynek indyjski 17 sierpnia 2021 r. Nadchodząca seria Edge będzie składać się z dwóch telefonów – Edge 20 i Edge 20 Fusion. Ta informacja została oficjalnie potwierdzona przez producenta telefonu za pośrednictwem jego oficjalnego konta na Twitterze. Ostatnio firma drażni nadchodzące smartfony na swoich platformach społecznościowych. Seria Motorola Edge 20 wkrótce pojawi się w Indiach.

Warto zauważyć, że Moto Edge 20 zadebiutował w Europie w zeszłym miesiącu wraz z Moto Edge 20 Lite i Moto Edge 20. Jednak Moto Edge 20 Fusion będzie prawdopodobnie nowym modelem Motoroli Edge 20 Lite.

Motorola Edge 20 z europejską specyfikacją jest wyposażona w 6,7-calowy wyświetlacz OLED, certyfikat HDR10+ i częstotliwość odświeżania 144 Hz. Jest zasilany przez Qualcomm Snapdragon 778 5G SoC i jest wyposażony w 8 GB pamięci RAM i do 256 GB pamięci masowej.

W przypadku fotografii dostępny jest potrójny tylny moduł aparatu, w którym znajduje się główny czujnik 108 MP. Towarzyszy mu dodatkowy obiektyw 16 MP i obiektyw z zoomem optycznym 8 MP. Zasilany jest akumulatorem o pojemności 4000 mAh z obsługą szybkiego ładowania TurboPower 30.

Z drugiej strony, Motorola Edge 20 Fusion prawdopodobnie będzie wyposażony w 6,7-calowy wyświetlacz OLED z częstotliwością odświeżania 90 Hz. Pod maską może znajdować się ośmiordzeniowy MediaTek Dimensity 720 SoC. Mówi się, że chipset jest sparowany z 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej.

Pod względem optyki oczekuje się również, że Motorola Edge 20 Fusion otrzyma potrójną konfigurację tylnej kamery. Podstawowym czujnikiem może być obiektyw 108MP, któremu towarzyszy obiektyw szerokokątny 8MP i czujnik głębokości 2MP. Mówi się, że przedni aparat ma 32 MP do robienia selfie i rozmów wideo. Zasilany będzie akumulatorem o pojemności 5000 mAh z szybkim ładowaniem 30W. Oba telefony mają działać z systemem Android 11 z warstwą interfejsu użytkownika marki.

READ  Telefony z Androidem nie mają przejrzystości śledzenia aplikacji na iPhone'a - co możesz zrobić zamiast tego?

(Powyższa historia pojawiła się po raz pierwszy w LastLY 10 sierpnia 2021 r. o 09:42 IST. Aby uzyskać więcej wiadomości i aktualizacji dotyczących polityki, świata, sportu, rozrywki i stylu życia, zaloguj się na naszej stronie internetowej ostatnio.pl).