Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

MÖTLEY CRÜE I DEF LEPPARD OGŁASZAJĄ „WORLD TOUR” 2023

Zabłyśnij po największej trasie stadionowej w Ameryce Północnej w 2022 r., Legendy rocka znane i sławne Def Leppard A motley wrona Kierując się na świat w 2023 r. pod wspólnym tytułem „wycieczka dookoła świata”.

wyprodukowano przez żyjący naródWylot w sobotę 18 lutego 2023 r. z Foro Sol w Mexico City. Obie drużyny przedstawią swoje ekscytujące spektakle teatralne na całym świecie z przystankami w Ameryce Łacińskiej, zanim udadzą się do Europy w maju 2023 r. – co obejmuje postój na słynnym stadionie Wembley w sobotę 1 lipca 2023 r. – a następnie zakończy się w Glasgow w Wielkiej Brytanii w Hampden Park 6 lipca 2023 r. Bądź na bieżąco z dodatkowymi ofertami z 2023 r., które zostaną ogłoszone wkrótce.

Def Leppard Piosenkarz Joe Elliotta Powiedział: „Po tym, jak w końcu wróciłem na trasę i odbyliśmy w tym roku ogromną letnią trasę po USA i Kanadzie, jesteśmy podekscytowani, że możemy przenieść tę ogromną trasę po stadionach do głównych miast na całym świecie, zaczynając w Europie w Sheffield, gdzie wszystko się zaczęło dla nas 45 lat temu. Z niecierpliwością czekamy na Ciebie tam, gdzieś wkrótce!”

motley wrona We wspólnym oświadczeniu powiedział: „Świetnie się bawiliśmy, grając Zwiedzanie stadionu Tego lata jest w Ameryce Północnej i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć program na całym świecie wycieczka dookoła świata W 2023. Crüeheads w Ameryce Łacińskiej i Europie: Przygotuj się! W takim razie przyjeżdżamy po Was i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć Was ponownie w przyszłym roku! „

Daty koncertów w 2023 roku:

18 lutego – Meksyk, Meksyk – Foro Sol
21 lutego – Monterrey, Meksyk – stadion Banorte
25 lutego – Bogota, Kolumbia – Parque Simon Bolivar
28 lutego – Lima, Peru – Estadio Nacional
03 marca – Santiago, Chile – Stadion Bicentario de la Florida
07 marca – Sao Paulo, Brazylia – Allianz Parque
09 marca – Kurytyba, Brazylia – Estádio Couto Pereira
11 marca – Porto Alegre, Brazylia – Arena do Grêmio
22 maja – Sheffield, Wielka Brytania – Bramall Lane
25 maja – Mönchengladbach, Niemcy – SparkassenPark
27 maja – Monachium, Niemcy – Königsplatz
29 maja – Budapeszt, Węgry – MVM ​​Dome
31 maja – Kraków, Polska – Toruń Arena Kraków
02 czerwca – Praga, Czechy – Praskie skały*
3 czerwca – Hanower, Niemcy – Expo Plaza
07 czerwca – Solfsburg, Szwecja – festiwal rockowy w Szwecji *
09 czerwca – Hivinka, Finlandia – RockFest *
11 czerwca – Trondheim, Norwegia – Skały Trondheim *
14 czerwca – Kopenhaga, Dania – Kopenhaga *
18 czerwca – Dessel, Belgia – Graspop Metalowe spotkanie *
20 czerwca – Mediolan, Włochy – Ippodromo SNAI San Siro
23 czerwca – Lizbona, Portugalia – Paseo Maritimo de Alges
24 czerwca – Rivas Faciamadrid, Hiszpania – Auditorio Miguel Ríos
27 czerwca – Thun, Szwajcaria – Stockhorn Arena
01 lipca – Londyn, Wielka Brytania – Stadion Wembley
02 lipca – Lytham, Wielka Brytania – Lytham Festival *
04.07 – Dublin, Irlandia – Park Marlay
06 lipca – Glasgow, Wielka Brytania – Hampden Park

READ  Kate Middleton zaprosiła „dziadka” księcia Karola na wydarzenie Eden Project

* data festiwalu

według obrazA motley wrona A Def Leppard’s „Zwiedzanie stadionu” Sprzedał 1,3 miliona biletów i zarobił 173,5 miliona dolarów, co czyni go największą trasą w karierze obu grup.

Największy rynek w rundzie, który charakteryzuje się wsparciem cm A Joan Jett i Czarne Serca, był Boston, gdzie cztery zespoły zagrały dwa koncerty w Fenway Park w dniach 5-6 sierpnia i sprzedały 64 000 biletów z łącznym zyskiem 9,3 miliona dolarów. Cztery solowe występy przekroczyły próg 6 milionów dolarów: Charlotte w Północnej Karolinie; Denver, Colorado; Glendale w Arizonie; Inglewood, Kalifornia. Średni dochód za noc wyniósł 4,96 miliona dolarów.

„Zwiedzanie stadionu” Bilety kosztowały średnio 37 520 biletów na noc, przyciągając ponad trzykrotnie większą publiczność, do której każdy zespół wcześniej docierał samodzielnie.

motley wrona ogłosić „Zwiedzanie stadionu” W 2019 roku, zaledwie kilka miesięcy po tym, jak grupa odnotowała ogromny wzrost zainteresowania po ogromnym sukcesie grupy zmiażdżyć’s Netflix Biografia „Ziemia”.

motley wrona Gitarzysta Nikki Sześć Powiedzieć Rozrywka dziś wieczorem Powiedział, że powrót w trasę z kolegami z zespołu był „niewiarygodny. Jestem za to bardzo wdzięczny, a zaczęło się to jakieś trzy lata temu, kiedy wyszedł film – dwa i pół roku temu”. „W pewnym sensie rozerwaliśmy zespół. Po prostu zdecydowaliśmy się przestać koncertować. Robiliśmy to od 35 lat, o mój Boże, w tym momencie”.

według sześć xPoczątkowo był przeciwny pomysłowi ponownego koncertowania z motley wronaZwłaszcza od tego czasu zmiażdżyć Fani, którzy opuścili trasę koncertową zespołu „Farewell” 2014/2015 wierzyli, że zespół nigdy nie wróci po ostatnim koncercie w grudniu 2015 roku w Staples Center w Los Angeles. Grupa reklamowała podpisanie umowy „stop tourne” przed trasą jako potwierdzenie faktu, że to rzeczywiście koniec zmiażdżyćŻycie na drodze.

Tommy [Lee, MÖTLEY CRÜE drummer] On robi inne rzeczy, ja robię inne rzeczy i pamiętam, że odebrałem telefon od kierownictwa i powiedziałem: „Nie” sześć x Powiedział. A oni mówią: „Nawet nie słyszałeś, co miałem do powiedzenia”. I byliśmy przyjaciółmi, było nam dobrze i wszystko było w porządku. Mówimy po prostu: „Nie, to dużo pracy”. Kiedy zobaczysz tam program, odpowiesz: „Wow”. To znaczy, minęły lata wspólnej pracy, a potem powiedzieli: „Nie, nie osiem jardów, osiem wyciągów”, a ja na to: „Pozwól mi zadzwonić Tommy„.”

READ  Planowanie na Bronson Polish Festival 15-17 lipca 2021

A on kontynuował: „Pomyślałem: 'Stary, rozmawiają o nas w trasie’”, a on na to: 'Nie. Ponieważ chcieliśmy być — czekać na to, co powiedzieliśmy, a potem było 16 i 36, i właśnie weszliśmy na nasze 36. boisko, i tam, co, kolejne 120 w przyszłym roku i rok później, więc jesteśmy wdzięczni powiedział tak.”

zmiażdżyćDługo oczekiwana podróż do Ameryki Północnej z Def LeppardA cm A Joan Jett i Czarne Serca Pierwotnie planowano go na 2020 rok, a później przeniesiono na 2021, a następnie na 2022.

W zeszłym miesiącu , motley wrona Piosenkarz Vince Neal Powiedział, że grupa będzie nadal koncertować na arenie międzynarodowej z Def Leppard W 2023 r. przejedź wiosną Meksyk i Amerykę Południową, a latem przyszłego roku boiska piłkarskie w Europie. plany na motley Crowe Aby wrócić do USA na więcej koncertów w 2024 roku.

W wywiadzie z 2013 r. z tocząca się skała czasopismo, sześć x Powiedział: „Najważniejszą rzeczą w pożegnalnej trasie jest to, że grupa nie okłamuje fanów, grupa nie krąży i nie wraca po latach. To jest dla nas ważne, planując odpowiedni czas na przybycie na zewnątrz.”

trzy lata temu, sześć x on to powiedział „Ziemia”Na około motley wronaW swoich początkowych latach wzbudził ponowne zainteresowanie młodych fanów, którzy chcieli zobaczyć ich na żywo, co przyczyniło się do decyzji zespołu o wycofaniu się z niesławnego kontraktu „stop tournée”.