Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Monster Crab kontra australijscy golfiści na Wyspie Bożego Narodzenia

Globalizm

Niespodziewanie duży krab dołączył do golfistów podczas wycieczki po Wyspie Bożego Narodzenia i ukradł część ich sprzętu po przecięciu jednego z ich kijów golfowych „jak piłą”. Wideo / Reddit

Niespodziewanie duży krab dołączył do golfistów podczas wycieczki po Wyspie Bożego Narodzenia i ukradł część ich sprzętu po przecięciu jednego z ich kijów golfowych „jak piłą”.

Krążyło nagranie z pola sprzed dwóch lat, ukazujące ogromnego kraba trzymającego za końce putterów mężczyzny, który wydawał się wspiąć do swojej torby golfowej.

Jego przyjaciel, który nakręcił wideo, udostępniony na Reddit w niedzielę, zidentyfikował złodzieja jako homara kokosowego lub „rozbójnika”.

Krab zaskoczył grupę golfistów na Wyspie Bożego Narodzenia.  Zdjęcie / przez Reddit
Krab zaskoczył grupę golfistów na Wyspie Bożego Narodzenia. Zdjęcie / przez Reddit

W klipie mówi, że grupa wróciła z wybicia szóstego dołka, aby znaleźć tam kraba.

„Dlatego nazywamy je krabami-złodziejami… i nie umieściliśmy tego tutaj, ten właśnie poszedł tutaj, kiedy skręcaliśmy” – powiedział mężczyzna.

„On ma na nim dobry, cholerny uścisk – spójrz na to.”

W poniedziałek Boehner powiedział NCA NewsWire, że nakręcił wideo w październiku 2020 r. i był zaskoczony, że krążył w mediach społecznościowych w styczniu 2022 r. Po tym, jak jego syn wysłał klip do przyjaciela.

Powiedział, że tego samego dnia doznał kontuzji ramienia i zamiast się bawić, „po prostu chodził po piwo”.

„Piątkowy golf to religia na wyspie. Nawet jeśli nie możesz grać, wyjdź i wesprzyj dzieci i napij się piwa, a ja to właśnie robię” – powiedział.

„Oryginały są o wiele zabawniejsze, ale rozumiem potrzebę podrasowania jakiegoś kolorowego języka”.

Wyspa Bożego Narodzenia, australijski region położony na Oceanie Indyjskim, około 1500 kilometrów na zachód od kontynentu, słynie z endemicznych czerwonych krabów, które pokrywają ulice podczas corocznej migracji.

Ale wyspa jest także domem dla krabów kokosowych, największych na świecie stawonogów lądowych, które są potocznie znane jako kraby złodziejskie ze względu na skłonność do kradzieży wszystkiego, co mogą dostać w swoje ręce.

READ  Harmonogram typów futbolu uniwersyteckiego: prognozy przeciwko spreadowi, kursy na 25 najlepszych meczów w piątek w 13 tygodniu

Na nagraniu mężczyzna o imieniu „Al” wyjął pałki z torby i delikatnie próbował wyciągnąć kraba, ale bezskutecznie.

„Al może stracić tutaj palec, a to byłoby zabawne”, mówi inny golfista.

Krab jest następnie sfotografowany, odcinając koniec jednej z jego pałek „jak piła” dużym szczypcem.

Pokrój złotego kraba ze szczypcami.  Zdjęcie / przez Reddit
Pokrój złotego kraba ze szczypcami. Zdjęcie / przez Reddit

Pod koniec filmu krab trzyma zatyczkę kija pomimo największych wysiłków najlepszego golfisty.

„Wiesz co, po prostu daj mu to zrobić, przyjacielu” – mówi jego przyjaciel, który filmuje włamanie w biały dzień – „On wygrał zwycięstwo – zostaliśmy pokonani”.

Jeden z użytkowników Reddit odpowiedział na wideo, aby powiedzieć, że mieszkają na Wyspie Bożego Narodzenia i twierdzą, że widzieli kraby kokosowe większe niż psy Jacka Russella.

„Oni naprawdę lubią wychodzić po zmierzchu i czasami może to wyglądać jak trochę przerażająca scena, gdy masz Barbie i rój z nich zaczyna wychodzić z drzew” – powiedzieli.

W największym stopniu kraby kokosowe mogą ważyć ponad 4 kg i rosnąć do 1 metra szerokości od czubka jednej nogi do czubka drugiej.