Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Modelka na Instagramie z wypełniaczem 1600 funtów mówi, że „nigdy nie będzie słuchać lekarzy”

Kobieta pompująca twarz z 1600 funtów wypełniacza broni jej „potwornego” wyglądu i nalega, aby „nigdy nie słuchała lekarzy”, którzy kazali jej przestać

  • Anastasia Pokrychuk, 32 lata, z Kijowa Ukraina wydała 1600 funtów na leczenie
  • Pojawił się w ITV z dr Stephenem Harrisem, który prowadzi klinikę Harris, Crouch End
  • zachować ostrożność Przeciw „utajonemu ryzyku” pacjentów, którzy przeszli wiele kuracji wypełniaczami
  • Ale modelka z Instagrama Anastasiia mówi, że nie ma nikogo innego, na kogo chciałbyś wyglądać

Modelka na Instagramie, która wydała ponad 1600 funtów na wypełniacze, mówi, że „nigdy nie posłucha lekarzy”, po tym, jak lekarz ostrzegł ją przed „nieodłącznymi niebezpieczeństwami” zbyt wielu zabiegów kosmetycznych.

Anastasiia Pokreschuk, lat 32, z Kijowa na Ukrainie spędziła ostatnie dwa lata na robieniu sobie zastrzyków na twarz i uważa, że ​​zanim wypchano jej twardy policzek, wyglądała jak „chomik”.

Pojawiając się dziś rano z dr Stephenem Harrisem, który prowadzi klinikę Harris w Crouch End w północnym Londynie, powiedziała, że ​​jest „zadowolona ze swojego wyglądu” i określiła siebie jako „najpiękniejszego potwora, jakiego kiedykolwiek zobaczysz”.

Ignorując radę dr Harris, że nadmierne leczenie może prowadzić do szkód fizycznych i psychicznych, upierała się, że była o wiele szczęśliwsza ze swojego wyglądu niż przed wypełniaczami.

Anastasiia Pokreschuk, lat 32, z Kijowa na Ukrainie spędziła ostatnie dwa lata na robieniu sobie zastrzyków na twarz i uważa, że ​​zanim wypchano jej twardy policzek, wyglądała jak „chomik”. Nakręcony przed i po leczeniu

„Rozumiem, że to niezwykłe” – powiedziała. Ale to dla mnie normalne i w porządku i jestem zadowolona ze swojego wyglądu, nigdy nie słuchałabym lekarzy.

Dodała: „Jestem bardzo szczęśliwa. Patrzę na moje zdjęcia sprzed 2 lat i myślałam, że jestem brzydka.

„Może nie podoba ci się, jak teraz wyglądasz, ale możesz to zmienić bez problemu”.

Zapytana, dlaczego nie lubi swojego wyglądu, Anastasia odpowiedziała: „Jestem” [didn’t] Podobnie jak moja twarz, wyglądałem jak chomik, lubię chudą twarz. Jesteś chomikiem. Moje policzki były niższe.

Powiedziała dr Stephenowi Harrisowi, który prowadzi klinikę Harrisa w Crouch End w północnym Londynie, że:

Powiedziała dr Stephenowi Harrisowi, który prowadzi klinikę Harrisa w Crouch End w północnym Londynie, że jest „zadowolona ze swojego wyglądu” i określiła siebie jako „najpiękniejszego potwora, jakiego kiedykolwiek zobaczysz”.

Modelka, która ma 270 000 obserwujących na Instagramie, mówi, że ma Botox, a także wypełniacze na policzkach, ustach i linii szczęki.  Nakręcony przed i po leczeniu

Modelka, która ma 270 000 obserwujących na Instagramie, mówi, że ma Botox, a także wypełniacze na policzkach, ustach i linii szczęki. Nakręcony przed i po leczeniu

Modelka, która ma 270 000 obserwujących na Instagramie, mówi, że ma Botox, a także wypełniacze na policzkach, ustach i linii szczęki.

Anastasia dodała, że ​​nie było inspiracji celebrytów dla jej wyglądu i że jej bliscy nigdy nie mówią nic o ilości wypełniacza wstrzykniętego jej w twarz.

Powiedziała: „Jestem absolwentką psychologii. Nikt mi tego nie mówi [her filler is too much]. Ludzie, którzy mówią o moim wyglądzie, dobrze mnie znają i wiedzą, że jestem normalną osobą, nie jestem szalona, ​​nie jestem głupia.

Dr Harris powiedział, że wierzy, że standardy piękna w społeczeństwie są „krzywe” i że „nierealistyczne oczekiwania” są ustalane za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Mówiąc o Anastazji, powiedział: „Moim zdaniem wydaje się, że jest przeleczona. Wyraźnie nie czuje tego samego, obiektywnie z profesjonalnego punktu widzenia wydaje się być przesadnie traktowana.

„Staje się to za dużo, gdy wygląd staje się przesadny lub nietypowy dla danej osoby i istnieje nieodłączne ryzyko przepełnienia, zarówno dla fizycznego, jak i psychicznego samopoczucia pacjenta.

To są rzeczy, które musimy wziąć pod uwagę i powinny być brane pod uwagę.

„Naszym pierwszym obowiązkiem troski jest nie wyrządzanie krzywdy, jeśli zniekształcimy cechy, których nie spotykamy, i właśnie temu musimy się bardzo uważnie przyjrzeć”.

Reklamy