Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mobilum Technologies ogłasza wyniki Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia i powołanie nowego dyrektora

Mobilum Technologies ogłasza wyniki Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia i powołanie nowego dyrektora

Vancouver, Kolumbia BrytyjskaA 22 lipca 2021 / cnw / – Mobilum Technologies Inc. (“Mobilum” albo ”firma”) (CSE: MBLM) (OTC: TECXF) (FRA: C0B1)A Oparta na technologii firma zapewniająca dostęp do tradycyjnego finansowania poprzez zgodną infrastrukturę płatności cyfrowych i technologie zarządzania aktywami cyfrowymi, ma przyjemność ogłosić wyniki dorocznego walnego zgromadzenia akcjonariuszy w 2021 r. („ZWZ”), które odbyło się w środa 21 lipca 2021.

Logo Mobilum (Grupa CNW / Mobilum Technologies Inc.)

Akcjonariusze zatwierdzili wszystkie decyzje wyszczególnione w datowanym okólniku informacji zarządczej spółki 23 czerwca 2021, jest on nazywany:

  • Ograniczenie liczby członków zarządu do pięciu (5) i wybór wszystkich kandydatów do kierownictwa, którymi są: Piotr GreenA Aleem Al NathwaniA Michael DevineA Michael Vogel i Wojceich Kaszycki.

  • ponownie wyznaczyć Manning Elliott LLP, CPAs na audytora firmy na następny rok i upoważnić członków Rady Dyrektorów do ustalenia ich honorariów; A

  • Zatwierdzenie nowych materiałów firmowych, kopia udostępniona pod profilem firmy pod adresem www.Sedar.com.

Wojceich Kaszycki pozostanie dyrektorem generalnym Mobilum OÜ i dyrektorem Mobilum Technologies. Pan Kaszycki jest pionierem rozwiązań e-commerce i Mcommerce z ponad 24 letnim doświadczeniem w tworzeniu i zarządzaniu innowacyjnymi technologiami. Od początku swojej kariery zaangażowany we wdrażanie innowacji zmieniających codzienne życie. W latach 1996-2001 Kaszycki prowadził pierwszą w Polsce agencję e-commerce Polska, AGS NewMedia stworzyła pierwszy portal e-commerce w Polska Empik.pl (polska Amazonia). Kaszycki jest także założycielem i CEO ورئيس Studio BTC, notowana na giełdzie firma zajmująca się grami wideo Warszawa handel akcjami.

„Myślę, że to ludzie robią biznes, a nie firmy, a żeby zbudować coś, co ma znaczenie, potrzebujesz wizjonerów, którzy chcą zmieniać świat” – powiedział Wojceich Kaszycki. “Mobilum Technologies stworzyło atrakcyjną prezentację rynkową wraz ze swoją rozwijającą się działalnością i nadal umacnia swoją pozycję dzięki nadchodzącemu wydaniu cyfrowego portfela Mobilum. Współpracujemy również z organami regulacyjnymi w obu Kanada A Europa Aby uzyskać pełną licencję, co, jak sądzę, pozwoli nam daleko wyprzedzić konkurencję. Nie mogę się doczekać bycia częścią tej rewolucyjnej firmy, która, jak sądzę, ma potencjał, aby przejąć pełną kontrolę nad przestrzenią.

READ  Startowa linia lotnicza w tym tygodniu: Niemieckie Linie Lotnicze Tel Aviv

O Mobilum Technologies Inc.

Mobilum Technologies Inc. (CSE: MBLM) (OTC: TECXF) (FRA: C0B1) Oparty na technologii dostawca usług płatniczych (PSP), którego misją jest udostępnianie tradycyjnych środków finansowych za pośrednictwem kompatybilnej infrastruktury płatności cyfrowych i technologii zarządzania aktywami cyfrowymi. Naszym celem jest umożliwienie konsumentom na całym świecie zamiany waluty fiducjarnej na walutę cyfrową za pomocą w pełni zgodnego portalu Mobilum na rampie. Mobilum ma biura w KanadaA HongkongA Polska i Estonii. Aby uzyskać więcej informacji, przejdź do www.mobilum.pl.

Niniejsza informacja prasowa może zawierać pewne „stwierdzenia dotyczące przyszłości” w rozumieniu amerykańskiej ustawy o reformie rozstrzygania sporów dotyczących prywatnych papierów wartościowych z 1995 r. oraz obowiązujących kanadyjskich przepisów dotyczących papierów wartościowych. Kiedy lub jeśli są używane w tym komunikacie prasowym, słowa „oczekiwać”, „uważać”, „oszacować”, „oczekiwać”, „cel”, „plan”, „oczekiwać”, „może”, „zaplanować” i „zaplanować ” to słowa lub wyrażenia Podobne oświadczenia identyfikacyjne lub informacje dotyczące przyszłości. Oświadczenia te reprezentują aktualne poglądy Spółki na przyszłe wydarzenia i są z konieczności oparte na szeregu założeń i szacunków, które, chociaż uznane przez Spółkę za rozsądne, z natury są narażone na znaczące biznesowe, gospodarcze i konkurencyjne ryzyko biznesowe, polityczne i społeczne, zdarzenia losowe i niepewność. Czynniki, znane i nieznane, mogą spowodować, że wyniki, wyniki lub osiągnięcia będą się znacznie różnić od wyników, osiągnięć lub osiągnięć wyrażonych lub sugerowanych w tych stwierdzeniach dotyczących przyszłości. Spółka nie zamierza i nie zobowiązuje się do aktualizowania takich oświadczeń lub informacji dotyczących przyszłości w celu odzwierciedlenia zmian w założeniach, zmian okoliczności lub jakichkolwiek innych zmian. które mają wpływ na takie dane i informacje w sposób inny niż wymagany przez obowiązujące przepisy prawa, zasady i regulacje.

Powiązane linki

www.mobilum.pl

Cision

Cision

Wyświetl oryginalną zawartość do pobrania multimediów:https://www.prnewswire.com/news-releases/mobilum-technologies-announce-agm-results-i-powołanie-nowego-dyrektora-301339237.html

READ  Majowa aktualizacja gospodarcza: Jedz w deszczu | raport

Źródło: Mobilum Technologies Inc.

Cision

Cision

Wyświetl oryginalną zawartość do pobrania multimediów: http://www.newswire.ca/en/releases/archive/July2021/22/c7920.html