Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mistrzostwa Świata Juniorów: The Tribune India zmierzy się z India Golds Poland w meczu, w którym trzeba wygrać

Bhubaneśwar, 26 listopada

Ich kampania może wrócić na tor po ogromnym zwycięstwie rybek nad Kanadą, ale broniące tytułu Indie muszą pokonać Polskę w ostatnim meczu grupy B, aby zakwalifikować się do jutrzejszego ćwierćfinału Pucharu Świata Juniorów FIH.

Porażka 4-5 z Francją, jedną z drużyn do oglądania, była poważnym ciosem dla kampanii Indii i opłaciła ich nadzieje na zwycięstwo w grupie.

Z wygraną i porażką Indie zajmują obecnie drugie miejsce w grupie B, przed Polską pod względem różnicy bramek. Francja, która ma do tej pory doskonały rekord, ma zająć pierwsze miejsce. Oznacza to, że Indie zmierzą się w ćwierćfinale z europejskimi gigantami i Belgią, która zajęła pierwsze miejsce, z szansą na zajęcie pierwszego miejsca w puli A.

W tych okolicznościach, jeśli chcą bronić swojego tytułu, w indyjskim planie nie ma miejsca na samozadowolenie. „… ale teraz nie możemy nic zrobić (porażka z Francją)” – powiedział główny trener Graham Reid. „Jeśli chcemy zdobywać kolejne tytuły, musimy od teraz pokonać każdą drużynę. Nie chcemy wybiegać w przyszłość, przedtem mamy mecz z Polską, pomyślimy o tym. Musimy wygrać, zanim będziemy mogli pomyśleć o kolejnym kroku – dodał. – PTI

READ  Zmierzch opozycja prawo i sprawiedliwość wraca do polskiej polityki Europejska Partia Ludowa Donald Dusk Warszawa szuka pokoju w parlamencie UE