Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ministerstwo Zdrowia ogłasza trzecią śmierć związaną ze szczepionką Covid-19

Ministerstwo Zdrowia zostało powiadomione o trzecim zgonie, który niezależna Rada Monitorowania Bezpieczeństwa Szczepionek uważa za związany ze szczepionką Pfizer Covid-19.

Osoba ta miała zapalenie mięśnia sercowego w chwili śmierci w grudniu 2021 r. Jednak w tym czasie nie było wystarczających informacji, aby określić potencjalną rolę szczepionki.

Osobnik miał zapalenie mięśnia sercowego w chwili śmierci w grudniu 2021 r. (zdjęcie pliku)

Stephen Sene/AFP

Osobnik miał zapalenie mięśnia sercowego w chwili śmierci w grudniu 2021 r. (zdjęcie pliku)

Na kilka tygodni przed śmiercią osoba otrzymała dawkę szczepionki Pfizer Covid-19.

Zarząd stwierdził, że rozwój zapalenia mięśnia sercowego może być spowodowany szczepieniem szczepionką Pfizer Covid-19, jednak nie wpływa to ani nie zmienia Znane informacje o zapaleniu mięśnia sercowego.

COVID-19 to Bardziej prawdopodobne jest wywołanie zapalenia mięśnia sercowego niż szczepionkaryzyko Covid-19 znacznie przewyższa ryzyko szczepionki.

Spośród kiwi w wieku co najmniej 12 lat 95% otrzymało dwie dawki szczepionki przeciw Covid, według danych z Ministerstwo Zdrowia.

Niecałe 73 procent Nowozelandczycy otrzymali wsparcie Serum.

Istnieje znacznie mniejsze ryzyko hospitalizacji z Covid-19, szczególnie w przypadku Omicron, jeśli masz Trzecia dawka lub dawka przypominającaWedług Ministerstwa Zdrowia.

To trzecia śmierć w Nowej Zelandii uważana za powiązaną ze szczepionką Pfizer Covid-19. Wszystkie trzy przypadki są obecnie rozpatrywane przez koronera w celu ustalenia przyczyny śmierci.

Zdałeś Nową Zelandię 500 zgonów osób zarażonych Covid-19 od początku epidemii.

READ  Travis Scott i Drake pozwali za „podżeganie do tłumu” w tragedii festiwalu Astroworld, w której zginęło 8 osób