Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Minecraft YouTuber Technoblade umiera na raka, gdy jego ojciec publikuje wiadomość, którą przygotował dla obserwujących | nowości naukowe i technologiczne

Gracz YouTube i Minecraft znany jako Technoblade zmarł na raka w wieku 23 lat.

Jego ojciec wysłał na swoim kanale emocjonalną wiadomość pożegnalną, którą syn przygotował przed śmiercią.

W filmie zatytułowanym „Longtime Geeks” jego ojciec mówi, że jego syn napisał list pożegnalny i „poprosił, żebym go wam wszystkim przeczytał”.

„Hej wszyscy, Technoblade tutaj. Jeśli to oglądacie. Nie żyję. Więc usiądźmy i porozmawiajmy jeszcze raz.”

Dalej ujawnia, że ​​jego prawdziwe imię to Alex, ze względu na „jeden z najbardziej udanych psikusów, jakie kiedykolwiek zrobiliśmy”, ponieważ jedno z jego rodzeństwa nazywało go Dave w filmie, ludzie myśleli, że jego prawdziwe imię to Dave.

Tysiące przerażających facetów w sieci próbuje wypowiedzieć się zbyt osobiście, mówiąc: „Och, Dave, jak leci? „

Dziękuje swoim zwolennikom za kupowanie jego towarów, które, jak powiedział, pomogą opłacić studia jego braci.

Dodaje: „Cóż, jeśli chcą. Nie chcę wywierać żadnej presji na ich zmarłych rówieśnikach”.

A jego zdjęcia pojawiły się na ekranie, po raz pierwszy ukazując jego twarz ponad 10 milionom subskrybentów.

Podpisuje: „Ale to wszystko ode mnie. Dziękuję wszystkim za wspieranie moich treści przez lata. Gdybym miał 100 więcej żyć, myślę, że za każdym razem wybrałbym bycie Technoblade, ponieważ to były najszczęśliwsze lata w moim życiu ”.

„Mam nadzieję, że spodoba wam się moje treści i rozśmieszacie się nawzajem, i mam nadzieję, że wszyscy będziecie dalej żyć długo, dostatnio i szczęśliwie, ponieważ was kocham.

„Technoostrze się”.

Technoblade zyskał sławę, przesyłając strumieniowo i publikując klipy, na których gra w gry wideo i wygrywa turnieje Minecrafta.

Był powszechnie uważany za jednego z najlepszych graczy Minecrafta na świecie.

W zeszłym roku ujawnił fanom, że ma raka.

W pożegnalnym nagraniu jego ojciec wyjaśnił, że rozmawiali o nagraniu filmu „wykrywającego twarz”, ale ciężko mu było skupić się na „wszystkich różnych rzeczach, które były z nim związane”.

READ  Pomnik Cordona po tym, jak mężczyzna został ciężko ranny na wyspie Ashi - Echo Island

Jego ojciec zaczął płakać, gdy wyjaśnił, że ukląkł przy łóżku syna i powiedział do niego: „Alex, nie musisz robić nic więcej, zrobiłeś tak wiele dla tak wielu ludzi, milionów ludzi , a jeśli chcesz teraz, możesz odpocząć. Ale jeśli chcesz napisać jeszcze jeden film i poczekasz, aż sprawy się poprawią, powiem nie czekaj, nie sądzę lepiej.”

Mówi, że jego syn poprosił o laptopa i napisał kilka akapitów. „Później żył jeszcze około ośmiu godzin” – mówi jego ojciec.

„Był najfajniejszym dzieciakiem, jakiego można sobie życzyć. Tęsknię za Technobladem”.

Film kończy się listem napisanym od jego matki.

Techoostrze

Dziękuje wszystkim za wsparcie i mówi, jak bardzo jej syn „uwielbia i szanuje swoich fanów i kolegów”.

„W zeszłym roku nasz syn miał wiele trudnych sytuacji, bo walczył z rakiem w stadium 4. Ale nie narzekał” – mówi.

„Odwaga mojego syna na tej ścieżce była świetlaną lekcją dla nas wszystkich, którzy mieliśmy przywilej kroczenia z nim”.

Komentarze do filmu są pełne pochwał.

Jeden czyta: „Pamiętam, jak dorastałem, grając w Minecrafta. Zawsze oglądam filmy Technoblades z przyjaciółmi. To niesamowite, jak duży wpływ ma to na życie wszystkich. Mam nadzieję, że zostanie w jakiś sposób uwieczniony przez Minecraft. w końcu naprawią PVP, powinni Na nich nazwałem to aktualizacją Technoblade.”

Inny mówi: „Techno było ogromną częścią mojego dzieciństwa i nadal jestem w szoku, jest tak silny, a jego dziedzictwo nigdy nie umrze, zanim Techno kiedykolwiek umrze. Wszyscy go kochaliśmy i mam nadzieję, że jest teraz o wiele szczęśliwszy i mniej bólu, gdziekolwiek on jest.”

Tysiące wyróżnień zawiera słowa: „Technoostrze nigdy nie umiera”.