Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mieszana nadzieja, że ​​Foster odwróci sytuację, aby ugodzić się z Irlandczykami

Były All Black Murray Mexted ma nadzieję na wprowadzenie pewnych zmian w selekcji przez Iana Fostera do trzeciego testu przeciwko Irlandii w Wellington w ten weekend.

All Blacks dokonali tylko jednej zmiany z powodu kontuzji na 15. starcie w zespole, który zmiażdżył Irlandczyków 42-19 na Eden Park dwa tygodnie temu, kiedy ponownie grali na północy w Dunedin.

Jednak ponieśli historyczną porażkę 23-12 pod dachem Forsyth Barr Stadium.

Mexted powiedział 1News, że są dwie duże zmiany, które chce zobaczyć w sprawie nazwy zespołu w czwartek.

„W luźnych napastnikach zdecydowanie bym to zrobił [Scott] „Barrett w wersji niewidomej to absolutna konieczność” – powiedział Mexted.

„Grałem na pozycji środkowej, [Jack] Goodhue – i ruszaj [Rieko] Ewan do skrzydła.

Oprócz Goodhue, Mexted powiedział, że zagra Davida Haviliego z Crusaders, gdy para wróci do pełnej sprawności po tym, jak została odizolowana od zespołu na początku tego miesiąca w ramach małej epidemii Covid, w którą zaangażował się również Will Jordan i niektórzy zarządcy.

„Jestem wielki w grupach” – powiedział Mexted o pomocy Crusaders, która potencjalnie wystartuje w All Blacks w ten weekend.

„Wiem, jakie to ważne”.

Poza zastrzykiem krzyżowców, Mexted chce także innego fana z Południa, Sama Whitelocka, który przegapił sobotnią porażkę z powodu wstrząśnienia mózgu, z powrotem i grał 80 minut zamiast leżeć.

1News rozumie, że Whitelock może wrócić na trzeci test po przetestowaniu w środę na prawie 100% treningu w tym tygodniu bez obaw – tempo pracy Mexted mówi, że wszyscy czarni potrzebują.

– Gra na tym samym poziomie przez cały mecz – powiedział.

„Nie jestem do końca przekonany, że musisz ciągnąć graczy na 15 minut, aby grać”.

All Blacks będą zmuszeni co najmniej raz dokonać zmiany w swoim składzie z rezerwowym rekwizytem Angusa Ta’avao zawieszonym na trzy tygodnie w środę z powodu niebezpiecznego kontaktu, w wyniku którego otrzymał czerwoną kartkę w Dunedin.

READ  W liczbach: nagły awans Stephena Alkera z czeladnika na najlepszego gracza na świecie

Fani nie czekają długo, aby zobaczyć, co Foster zrobi w tym tygodniu z drużyną o nazwie Czwartek.

Możliwy skład All Blacks, trzeci test przeciwko Irlandii, Wellington

1. George Bauer, 2. Cody Taylor, 3. Nybo Laulala, 4. Brody Ritalik, 5. Sam Whitelock 6. Scott Barrett, 7. Sam Kane [C]8. Ardi Savia, 9. Aaron Smith, 10. Bewden Barrett, 11. Sevo Reese, 12. David Haveli, 13. Rico Ewan, 14. Will Jordan, 15. Jordi Barrett

16. Dane Coles, 17. Karl Tu’inukuafe, 18. Ofa Tuungafasi, 19. Dalton Papalii, 20. Pita Gus Sowakula, 21. Finlay Christie, 22. Richie Mo’unga, 23. Leicester Fainga’anuku