Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Microsoft wykorzystuje płyny, aby zwiększyć produktywność w aplikacjach Teams, Outlook i OneNote

Źródło: Dreamstime

Microsoft będzie Rozszerz zastosowanie jego płynnych składników . do szerszego zakresu narzędzi do współpracy i zwiększania produktywności, w tym Outlook, OneNote i Whiteboard — część nieustających wysiłków dostawcy mających na celu zmianę sposobu interakcji ludzi z dokumentami.

Komponenty płynów — które Microsoft określił jako „atomowe jednostki produktywności” podczas wprowadzania na rynek dwa lata temu — to małe aplikacje, takie jak tabele, wykresy i listy, które można wstawiać do różnych narzędzi platformy Microsoft 365 i aktualizować w czasie rzeczywistym przez wielu użytkowników.

Chociaż wprowadzanie nowych funkcji było powolne, w maju Microsoft ujawnił plany Przedstawiamy komponenty do funkcji czatu aplikacji Teams. Kontynuując te plany, Odsłonięty w zeszłym tygodniuSkładniki Fluid zostaną rozszerzone na spotkania Teams, a także aplikacje Outlook, OneNote i Whiteboard. Ogólny cel: usprawnienie spotkań dla użytkowników.

Nacisk kładziony jest na tworzenie „komponentów” związanych ze spotkaniami, takich jak wspólny plan, z punktami dyskusji automatycznie dodanymi do dedykowanej strony programu OneNote i jednocześnie dostępnymi z poczty e-mail i kalendarzy programu Outlook. Notatki i zadania ustawione w aplikacji Teams podczas spotkania można również zsynchronizować z powrotem do programu OneNote, aby wszyscy uczestnicy mogli je wyświetlić.

„Te płynne składniki zapewniają uczestnikom jasny obraz tego, co zostało omówione i jak postępować” — powiedziała podczas briefingu Marisa Salazar, starszy dyrektor ds. marketingu produktów w firmie Microsoft.

Źródło: Microsoft

READ  Jak uzyskać wersję beta dewelopera iPadOS 15 na iPadzie?