Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Microsoft oficjalnie przedstawia dział chmury wydawniczej Xbox Game Studios

Microsoft oficjalnie mówił o swoim dziale gier Xbox Game Studios Publishing Cloud na GDC 2022. Ten dział pracuje nad tworzeniem gier „natywnych dla chmury” dla ekosystemu Xbox.

W prezentacji (udostępnione przez VGC), Starszy menedżer ds. gier Cloud, Kim Swift, opowiedział o procesie dla programistów współpracujących z organizacją wydawniczą. W przeciwieństwie do strumieniowego przesyłania gier za pośrednictwem Xbox Game Pass Ultimate, oryginalna gra w chmurze będzie teoretycznie przetwarzana prawie w całości po stronie serwera, zanim zostanie przesłana strumieniowo na urządzenie gracza.

Swift jest doświadczonym projektantem gier, który pracował jako kierownik projektu w Portalu i projektant w Left 4 Dead firmy Valve, zanim pracował również jako dyrektor ds. projektowania gier w nieistniejącej już firmie Stadia Games and Entertainment. Swift jest ponownie ustawiany przez Xbox Game Studios Publishing W czerwcu 2021.

„Wierzymy, że gry w chmurze mają ogromną pozytywną stronę w zakresie zasięgu i dostępności” – wyjaśnił Swift, dodając, że zespół zamierza publikować gry natywne dla chmury.

Swift zauważa również, że gra w chmurze jest wciąż stosunkowo wczesną technologią, a dodatkowe nieodkryte obszary badań obejmują lepszą lub bardziej złożoną grafikę, pewną liczbę postaci niezależnych lub nawet większą liczbę graczy możliwych na urządzeniach natywnych.

Według doniesień z zeszłego roku Xbox pracuje nad umową na opublikowanie jednego z Kolejne gry od Hideo Kojimy i Kojima ProductionsBędziemy musieli poczekać i zobaczyć, czy coś zostanie oficjalnie ogłoszone.

Najlepszy ze wszystkich na świecie3-miesięczna subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate

Xbox Game Pass i Xbox Live Gold w jednym urządzeniu

Xbox Game Pass zapewnia dostęp do ponad 200 gier za jedną miesięczną opłatą. Xbox Game Pass Ultimate dodaje również do pakietu Xbox Live Gold, dzięki czemu możesz grać online ze znajomymi. Możesz także uzyskać dostęp do EA Play.

READ  Wyciekły render Galaxy Z Flip4 pokazuje bok telefonu

Możemy zarabiać prowizję od zakupów za pomocą naszych linków. Ucz się więcej.