Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Microsoft Flight Simulator Boeing 757 otrzymuje wideo Autoland; Newark Airport otrzymuje nowe zrzuty ekranu; Miejmy nadzieję, że Frankfurt nadejdzie w 2022 roku; Kaszgar zwolniony

Aktualności

W dniu dzisiejszym deweloperzy zewnętrzni podzielili się wiadomościami i wydaniem dodatków do Microsoft Flight Simulator, w tym A&A.

W dniu dzisiejszym deweloperzy zewnętrzni podzielili się wiadomościami i wydaniem dodatków do Microsoft Flight Simulator, w tym A&A.

Zaczynamy od nowego filmu o robotach Boeing 757 za pomocą symulator niebieskiego ptaka.

Warto zauważyć, że dźwięki, tekstury, model 3D i model lotu nadal działają lub są symbolami zastępczymi. Przed nami jeszcze długa droga i według szacunków dewelopera może to nastąpić do 3/4 kwartału 2023 roku.

Więcej informacji pochodzi z Aviotek Simulation Software, które działa na lotnisku we Frankfurcie (EDDF) w Niemczech. Chociaż w Microsoft Flight Simulator nie dostaliśmy żadnego zrzutu ekranu, deweloper ma nadzieję, że lotnisko zostanie uruchomione do końca 2022 roku.

Mówiąc o lotniskach, Projekt Drzewieckiego’s Międzynarodowy port lotniczy Newark Liberty (KEWR) W USA dostałem nową galerię zrzutów ekranu, w tym mostu pamięci Vincenta R. Casciano.

Last but not least, Zhouke Scenery Studio uruchomiło lotnisko Kashgar (ZWSH) w Chinach.

możesz to znaleźć na Simmarket 13,30 USD plus obowiązujący podatek VAT.

  • Modele budynku terminalu lotniska Kashgar i otaczających go budynków.
  • Widoki wokół lotniska Kaszgar.
  • Niektóre modele wykorzystują materiały PBR.
  • Poprawiono nocny widok lotniska w Kaszgarze.
  • ILS został ręcznie skalibrowany zgodnie ze standardem CAT I.
  • Poprawa scenerii płyty postojowej w regionie wschodnim.
  • Ręcznie wykonana tekstura podłogi, oznaczenia szlaków, oznaczenia podłogi i niestandardowa linia malowania.
  • Ustaw teren w pobliżu lotniska.
  • Nachylenie i odpowiednia płyta ogrodowa zgodnie ze schematem lotu.
  • Obfita stacja i widok wnętrza wieży.

Jeśli chcesz przeczytać więcej o dodatkach do Microsoft Flight Simulator, możesz zapoznać się z naszymi ostatnimi recenzjami na temat bliźniacza wydraA Międzynarodowy port lotniczy AucklandA Lotnisko SkiatosA Międzynarodowy port lotniczy w AtenachA Lotnisko Bergamo-Orio al SerioA Lotnisko AmamiA Lotnisko w BristoluA Lotnisko Marrakesz MenaraA Wielka BrytaniaA Lotnisko Imama Chomeiniego, TeheranA Lotnisko Moskwa-SzeremietiewoA Port lotniczy Szanghaj-PudongA Kraków LotniskoA Miasto Fukuoka i lotniskoA Lotnisko Fort LauderdaleA Miasto Chongqing i lotniskoA Port lotniczy ManilaA Lotnisko w Santiago, Pakiet miejski we FrankfurcieA Lotnisko Key WestA Delta OkawangoA Lotnisko na BaliA Port lotniczy Londyn-OxfordA Port lotniczy Berlin-Brandenburg, CRJ 550/700, PA-28R Strzała IIIA Lotnisko KristiansandA Makau miasto i lotniskoA Lotnisko Bonaire FlamingoA Port lotniczy Mediolan-Linate, Pakiet miejski w SingapurzeA Lotnisko Tokio NaritaA Yao . LotniskoA Orzeł F-15, Pakiet Miejski w ParyżuA Port lotniczy Greater MonctonA Lotnisko Tweed New HavenA Lotnisko na SantorynieA Port lotniczy SydneyA Lotnisko Helsinki-VantaaA Lotnisko Reggio CalabriaA Port lotniczy Bastia PorettaA Lotnisko w MonachiumA Lotnisko Paryż-OrlyA Międzynarodowy port lotniczy NewcastleA Port lotniczy Sankt JohannA Międzynarodowy Port Lotniczy w DublinieA Miasto Seul wow.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o samej grze, Możesz przeczytać naszą recenzję Który powie Ci wszystko, co musisz wiedzieć o grze Asobo Studio.

Symulator lotu Microsoft Do dyspozycji Na PC (Windows 10 i Steam)A Xbox Series X | s.

READ  Advance Wars trafi na Nintendo Switch w edycjach 3D GBA