Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Microsoft drażni nowy dźwięk uruchamiania systemu Windows 11 11-minutowym filmem

Microsoft powraca do zwiastunów Windows 11. W nowym filmie na YouTube gigant oprogramowania opublikował 11 minut (Ważny) Zestaw dźwięków uruchamiania z różnych wersji systemu Windows. Wszystkie są spowolnione o 4000 procent, a Microsoft umieszcza ten film jako pocieszający dla tych, którzy są bardzo podekscytowani. Wydarzenie Windows 24 czerwca.

„Masz problem z relaksem, ponieważ jesteś tak podekscytowany wydarzeniem Microsoft, które odbędzie się 24 czerwca?” Prośba o wyjaśnienie na Youtube. „Zrób powolną podróż w dół pamięci z dźwiękami startowymi systemu Windows 95, XP i 7, które zostały spowolnione do medytacji zmniejszonej do 4000 procent”.

Myślę, że to bardzo wyzwala dźwięk nowego uruchamiania systemu Windows 11, czy jakkolwiek będzie nazywać następną wersję systemu Windows. Microsoft zaprezentował niedawno „nową wersję systemu Windows”i porzucił kilka wskazówek, że w rzeczywistości może nosić nazwę Windows 11.

Wśród tych wskazówek jest wydarzenie, które zaczyna się o 11 rano ET i zaproszenie na wydarzenie, które ma okno, które tworzy cień z konturem podobnym do liczby 11. Zapowiedź „nowej generacji systemu Windows” Od miesięcy z najnowszego filmu jasno wynika, że ​​te 11 zwiastunów będzie kontynuowane w nadchodzących tygodniach.

Oczekujemy, że Microsoft ogłosi nową wersję systemu Windows z poważnymi zmianami w interfejsie użytkownika. Microsoft pracuje nad czymś o nazwie kodowej „Sun Valley”, którą firma określa jako „Sun Valley”.Kompleksowe odmładzanie wizualne okien. Będzie wiele innych zmian, w tym kilka ważnych w Sklepie Windows, więc Przeczytaj nasz poprzedni opis tego, czego się spodziewać.

Dowiemy się 24 czerwca, czy Microsoft jest gotowy na zamówienie numeru wersji Windows do 11, czy po prostu nazwać go Windows Sun Valley, czy coś zupełnie innego. Windows 11 (jak go teraz nazywamy) rozpocznie się 24 czerwca o godzinie 11:00 czasu wschodniego i krawędź Będziesz informować na żywo o wszystkich nowościach.

READ  Oppo Reno6 i Reno6 Pro startują dzisiaj w Indiach, obejrzyj transmisję na żywo tutaj