Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Michael Rippon wzmacnia nadzieje Black Caps, reprezentując Holandię

Niewielu graczy Znacząco zwiększ swoje szanse Wtorki od jednego dnia krykieta dla Black Caps – w tym jeden z zawodników.

Michael Rippon był gwiazdą reprezentacji Holandii, która przegrała pierwszy z trzech meczów z Nową Zelandią na Bay Oval.

Urodzony w RPA 30-latek nie może się doczekać gry w Nowej Zelandii – zagrał tutaj po raz pierwszy w sezonie 2013-14, był stałym występem w Otago przez większość ostatnich sześciu sezonów i kwalifikuje się reprezentować Czarne Kapelusze, ponieważ ICC pozwala graczom przenieść się z kraju o niższym poziomie.

Uzyskał solidny, wszechstronny rekord w krajowych zawodach jednodniowych, średnio 33,33 z nietoperzami przy współczynniku trafień 80,64, zdobywając 115 bramek z 27,43, ze średnią ekonomiczną 4,92.

Czytaj więcej:
* Nowa Zelandia pokonała Holandię siedmioma bramkami w meczu ODI na Mount Monganui
* Black Cups: Ross Taylor zdeterminowany, aby cieszyć się serią ODI przeciwko Holandii
* Martin Gottel nie może się doczekać swojej ostatniej trasy koncertowej Black Caps u boku Rossa Taylora
* Dyskusja: Underst Strength Black Caps zmierzy się z Holandią, aby zakończyć sezon

Rolander i późny średni powolny ponownie zaimponują obu stronom we wtorek, pomimo tego, że widzieli swoją drużynę wygodnie z siedmioma bramkami.

Rippon zdobył 67 z 97 piłek na szóstym miejscu, trafiając z Turystami w poważnych tarapatach na 42-4 na dwunastym miejscu po trafieniu jako pierwszy. Został wyrzucony z boiska z dwiema piłkami pozostałymi w 50 plus, a jego szósta współpraca z kapitanem Peterem Sellarem, warta 80, pomogła Holandii szanować.

Michael Rippon dołącza do Holandii przeciwko Nowej Zelandii w Bay Oval w Mount Maungani.

Aaron Gilons/Photosport

Michael Rippon dołącza do Holandii przeciwko Nowej Zelandii w Bay Oval w Mount Maungani.

Rippon przyznał później, że wynik 202 punktów był nierealistyczny i groził drużynie gospodarzy nawet brakiem punktów najlepszych graczy w indyjskiej Premier League, a zatem 103. niepokonany wynik Willa Younga okazał się jego powrotem do domu z 69 piłkami.

Ale Rippon dał z siebie wszystko z piłką, odbierając 2-32 z ośmiu trafień na bramkę swoich kolegów Henry’ego Nicholsa i Rossa Taylora, ten ostatni z dostawą Joey’a, który ugryzł i przeturlał się między rakietą Taylora a poduszką.

„To było wspaniałe doświadczenie”, powiedział Rippon przed drugim meczem ODI, który zostanie rozegrany w Hamilton w sobotę.

„Grałem z tymi gośćmi przez większość sezonu”.

Przyznał, że poziom gry był ogromnym krokiem naprzód dla holenderskiej drużyny narodowej, a nowozelandzki melonik Blair Tekner uzyskał 4-50 i był pod wrażeniem jego szybkości i odbicia.

„Oczywiście tik grał naprawdę dobrze – za każdym razem, gdy pojawiał się, by rzucić zaklęcie, miał efekt, spowalniając tempo odtwarzania i musieliśmy dokonać pewnych wyborów o niskim ryzyku”.

Powrót Rippona w Ford Trophy w tym sezonie był tylko trochę niższy w jego karierze – 11 bramek przy 28,81 (wskaźnik ekonomiczny 5,31) i 31,40 z kijem (74,76 trafień) po stronie Voltsa, który miał trzy zwycięstwa w ośmiu meczach w Ford swag.

„Nie powiedziałbym, że nie miałem kontaktu z kijem, ale moje podejmowanie decyzji nie było wspaniałe. Wyciągnąłem się z większości gier, w które grałem” – powiedział niedawno Rippon. Otago Daily Times.

Michael Rippon strzelił najwyższe gole dla Holandii, a także zdobył dwa udziały w pierwszym ODI w serii przeciwko Nowej Zelandii.

Aaron Gilons/Photosport

Michael Rippon strzelił najwyższe gole dla Holandii, a także zdobył dwa udziały w pierwszym ODI w serii przeciwko Nowej Zelandii.

„A z piłką miałem dobre zaklęcia i złe zaklęcia. To tylko ta konsekwencja, której nie było w tym roku. „

Rippon jest rzadkim graczem, który obraca lewym nadgarstkiem i wyprodukował nocną piłkę, aby wyeliminować Taylora, który w swoim pierwszym występie w trzech międzynarodowych eliminacjach wykonał 11 z 17 piłek.

„To trochę pomogło – więc wszedłem w moją czterodniową mentalność krykieta” – powiedział Rippon o swoim podejściu do gry w kręgle przeciwko Czarnym Taksówkom.

„Musisz być odważny – więc po prostu rzuciłem piłkę… Wyślizgnęła mi się z ręki i powiedziałem „Tak, to może być” i oczywiście przeszła przez bramę, więc to świetna dostawa.

„Miło widzieć, jak legenda wychodzi.

„Myślę, że fajną rzeczą jest to, że gram z chłopakami przez cały tydzień na lokalnym ringu – więc myślę, że jest to przewaga w obie strony; oni wiedzą, co przyniosę, ale ja też wiem, czym są zamierzam przynieść.”

READ  NRL 2022, Wests Tigers v New Zealand Warriors, Runda 3, zapowiedź, wiadomości drużynowe, kontuzje, godziny rozpoczęcia