Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Michael Mosley w niedawnym wywiadzie mówi: Silne relacje z bliskimi są kluczem do osiągnięcia życia

Michael Mosley w niedawnym wywiadzie mówi: Silne relacje z bliskimi są kluczem do osiągnięcia życia

Para rozmawiała o radach profesora Blooma, jak prowadzić dobre życie oraz poprawić zdrowie i samopoczucie, co było tematem serii podcastów Mosleya.

Odcinek zatytułowany „There’s Only One Michael Mosley” został wyemitowany w piątek w BBC Sounds.

Lekarz stwierdził w nim, że „ma obsesję na punkcie pytania, jak długo i dobrze żyć”, dodając: „Pochodzę z długiej linii misjonarzy ze strony mojej matki i długiej linii bankierów ze strony mojej matki. Strona Matki.” Ze strony ojca jestem więc rozdarty w dwóch różnych kierunkach i w pewnym stopniu to zdeterminowało bieg mojego życia.

Opowiadał także o tym, jak każdego ranka robił pompki i przysiady, jak miał trudności z medytacją i braniem zimnych pryszniców, śpiewając „bardzo głośno”, aby przetrwać ten czas.

Lekarz telewizyjny powiedział profesorowi Bloomowi: „To dziwne, że potrafimy pokonać także siebie, bo moje pierwsze studia dotyczyły polityki, filozofii i ekonomii, a chciałem żyć lepiej.

„Co więc zrobiłem? Zostałem bankierem, co nie jest najbardziej oczywistym celem, ale powiedziano mi, że zostanie bankierem inwestycyjnym jest bardzo trudne, więc zdecydowałem się to zrobić, ponieważ byłoby to bardzo trudne i prawdopodobnie tak się stanie. walka.

„Naprawdę się zmagałam, a potem zdałam sobie sprawę, że to było naprawdę bardzo głupie, więc zamiast tego poszłam i zostałam lekarzem”.

„Wspaniały i wspaniały mąż”

Nowy odcinek pojawia się po doniesieniach, że nadawca może wyemitować niedokończony serial telewizyjny Just One Thing w hołdzie dla eksperta ds. zdrowia.

67-latek rozpoczął pracę nad programem opartym na swoich podcastach, który miał obejmować wizyty w Lake District, Edynburgu, Cambridgeshire i Glasgow.

Emisja miała nastąpić w drugiej połowie 2024 roku i być może nie był to jedyny projekt zaplanowany dla TV Doctor.

BBC „rozważa obecnie możliwość wykorzystania posiadanego materiału filmowego i oczywiście skonsultuje się z rodziną” – powiedzieli The Sun znawcy telewizji.

READ  Przeminęło do września: najlepsze filmy opuszczające Neon w tym miesiącu

Lekarz został znaleziony martwy w zeszłym tygodniu, zaledwie kilka metrów od nadmorskiego kurortu Agia Marina na Symi.

Przybył na wyspę wraz z żoną, dr Claire Bailey Moseley, aby zatrzymać się u przyjaciół, którzy mieli tam dom, a jego brat Arthur powiedział, że jest w „dobrym nastroju” i nie może się doczekać podróży.

Po odnalezieniu jego ciała w wyniku szeroko zakrojonej akcji poszukiwawczo-ratowniczej jego żona złożyła hołd swojemu „cudownemu, zabawnemu, życzliwemu i wspaniałemu mężowi”.

Premier Rishi Sunak złożył hołd doktorowi Mosleyowi, a jego rzecznik powiedział, że wiadomość o jego śmierci „rozdziera serce”.

Dodał: „Widzieliśmy niezwykle poruszające hołdy, które ukazały ogromny wpływ, jaki dr Mosley wywarł na ludzi i pomógł zmienić ich życie na lepsze”.

BBC wyemitowało dwa programy na jego cześć: specjalny program BBC Two Michaela Mosleya – The Doctor Who Changed Britain oraz odcinek jego ostatniego wywiadu w BBC Sounds na festiwalu Hay 25 maja.