Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Michael Dennis Kleinschmidt – Post Biuletyn

Michael Dennis Kleinschmidt – Rochester

Michael Dennis Raphael Kleinschmidt zmarł spokojnie 1 stycznia 2022 roku w swoim domu.

Mike urodził się 22 września 1943 roku w Winona w Minnesocie jako syn Henry’ego Sylwestra i Florence Marie (Galewski) Kleinschmidt. Był dumny ze swojej wiary katolickiej i polskiego dziedzictwa, które sięga aż do regionu Kasupia w Polsce. Mike ukończył szkołę podstawową św. Kazimierza, liceum Cotter i studiował na Uniwersytecie Stanowym Winona. W 1965 dołączył do IBM Rochester, gdzie zajmował stanowiska kierownicze i kierownicze aż do przejścia na emeryturę po 30 latach pracy. Następnie został dyrektorem biznesowym Rochester Knights of Columbus, Board 1013. Po 5 latach powrócił do IBM jako emeryt na kolejne 21 lat, co w sumie daje 51 lat w firmie.

Był dumnym członkiem ewangelicko-katolickiego Kościoła św. Jana w Rochester, gdzie pełnił funkcję mentora, szafarza Eucharystii i przewodniczącego rady parafialnej. Był członkiem Rady 1013 Rycerzy Kolumba i Towarzystwa Biskupa Edwarda A. Fitzgerald 4 klasy, gdzie służył jako wierny nawigator i dowódca Korpusu Kolorów.

Lubił swoją rodzinę, dobrą grę w golfa, „Saturday Breakfast with the Boys”, rozmawiając o wiadomościach, polityce, sporcie i słuchając ulubionego piosenkarza, Franka Sinatry.

Mike poślubił Jodi Dutroic 1 lutego 1964 roku i z tego związku urodziło się 4 synów. Para później rozwiodła się. 2 września 1984 ożenił się z Jill Fawcett Rosenblatt i razem wychowywali siedmioro dzieci.

Pozostawił swoje dzieci, kochaną żonę Jill. Patrick (Kara), Paul (Carrie), Piotr i Tomasz (Nadia). Pasierbowie. Rebecca (Matt) i Sarah. Wnukowie; Brian, Lara, Hayden, Ali, Jack, Sam, David, Gabriella, Ethan, Julia, Pierce i Kenza.

Jego rodzice i pasierbica Benjamin Rosenblatt poprzedzili go śmiercią.

Nabożeństwo pogrzebowe Mike’a odbędzie się w konkatedrze św. Jana Ewangelisty Piątek, 7 stycznia 2022 r. o godz. 10:30 z ks. Gerald Mahon Odpowiedzialny. Nawiedzenie odbędzie się wieczorem w czwartek, 6 stycznia 2022 r., od 17:00 do 19:00 w kaplicy River Park w Domu Pogrzebowym Mackena i na godzinę przed Mszą św. w piątek.

READ  Wycieczka po Bathurst S5000 odwołana z powodu przeglądu bezpieczeństwa

Zamiast kwiatów proponuje się pomniki dla Lord High School lub American Heart Association.

Witaj online kondolencje na

www.mackenfuneralhome.com