Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mężczyzna został aresztowany po tym, jak obrabował amerykański bank, a następnie wpłacił pieniądze do bankomatu za granicą

Rzekomy złodziej uciekł z banku tylko po to, by dokonać wpłaty w bankomacie przed budynkiem banku.

GT

Rzekomy złodziej uciekł z banku tylko po to, by dokonać wpłaty w bankomacie przed budynkiem banku.

Mówią, że cierpliwość jest cnotą, ale dla amerykańskiego złodzieja banku wydaje się, że przegapił tę notatkę, ponieważ…Podobno próbował wpłacić skradzione pieniądze do bankomatu Poza zakładem po prostu ukradł.

według Policja stanu Delaware, McRoberts Williams, 44-letni mężczyzna z Kalifornii, wszedł do Wells Fargo Bank w Wilmington około godziny 11 w ostatnią sobotę i wręczył kasjerowi notatkę o napadzie. Następnie, po tym, jak kasjer zastosował się i dał mu nieujawnioną kwotę pieniędzy, Williams opuścił bank w najbardziej karykaturalny sposób i zaczął próbować zdeponować skradzione pieniądze w bankomacie na zewnątrz.

„Podejrzany uciekł z banku na piechotę, a gdy tylko wyszedł, zdeponował w bankomacie na zewnątrz budynku” – czytamy w policyjnym raporcie.

Mężczyzna, który wydaje się mieć dwa nazwiska, próbował uciec z miejsca zdarzenia, gdzie później został schwytany przez siły państwowe. Został oskarżony o włamanie drugiego stopnia i jest przetrzymywany w więzieniu okręgowym z kaucją pieniężną o wartości 6 000 USD (8 832 USD).

Czytaj więcej:
* Zorganizowany napad: duża grupa złodziei atakuje amerykański sklep
* Amerykańska policja: złodziej aresztowany po ponownej próbie napadu na ten sam bank
* Nieczytelna notatka wskazująca, że ​​niedoszły brytyjski rabuś ucieka z banku z pustymi rękami
* Kasjer z amerykańskiego banku ukradł 185 000 dolarów bezdomnemu mężczyźnie, który przyniósł worek na śmieci z gotówką
* Jej córka prosi o rozmowę o pracę, twierdząc, że zamiast tego obrabowała bank

Na szczęście ta kradzież nie była tak poważna jak które występują w Kalifornii. Kilka tygodni temu tłum zgromadził około 80 osób Włam się do sklepu Nordstroma W Walnut Creek w Kalifornii kradną niezliczone towary.

„Policja leciała. To było jak scena z filmu. To było szalone” – powiedziała jedna z osób, która była świadkiem tego wszystkiego, schodząc na zewnątrz sąsiedniej restauracji PF Chang. KPIX 5.

READ  Wypadek w porcie na Tajwanie: statek towarowy zderzył się z dźwigiem kontenerowym, powodując jego upadek na ziemię

„Musiałem zacząć zamykać frontowe drzwi, zamykać tylne drzwi. Nigdy nie wiadomo, mogliby tu wejść. To było szalone… Wszyscy goście się martwili. Przez chwilę był to przerażający widok.”

Włamania w Kalifornii spowodowały, że wiele luksusowych sklepów zamyka okna i drzwi, aby chronić swoją własność.