Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Meghan Markle zrobiła wielki zwrot po komentarzach na temat relacji Harry’ego i Charlesa | Królewski | Aktualności

41-letnia Meghan Markle opowiedziała o swoim zrażonym ojcu Thomasie Markle i związku między księciem Harrym a księciem Karolem podczas wywiadu z magazynem The Cut w swoim domu w Kalifornii. Mówi się, że stosunki księcia Sussex z jego ojcem były napięte od czasu odejścia pary z pracującej rodziny królewskiej. Gospodarze podcastu Royally Obsessed, Rachel Bowie i Roberta Fiorito, omawiają kolejne wyjaśnienia zarzutów Meghan.

Pani Bowie powiedziała: „Myślę, że zespół PR Sussex wyjaśnił Page Six i Omid Scobie, że Meghan rzeczywiście chciała powiedzieć, że nie chce, aby Harry stracił związek z ojcem.

„To nie znaczy, że naprawdę przegrał, co moim zdaniem jest naprawdę interesujące, ponieważ tak naprawdę niczego nie wyjaśniają.

„Pozwolili, aby cykl informacyjny płynął dalej.

„Ale myślę, że The Cut prawie przeinaczył to, jak to powiedzieli”.

CZYTAJ WIĘCEJ: Południowoafrykańska ochrona Meghan Markle opisuje pożar pokoju Archiego

Harry powiedział podczas wywiadu telewizyjnego z Oprah Winfrey w zeszłym roku, że Charles przestał odpowiadać na jego telefony.

Mówiąc o skutkach ich decyzji o ustąpieniu ze stanowiska starszych członków rodziny królewskiej, Meghan powiedziała The Cut: „Harry powiedział do mnie:„ Straciłem ojca w tym procesie.

„Dla nich nie musi być tak samo jak dla mnie, ale to jego decyzja”.

Meghan ujawniła również, że wierzy, że jest „miejsce na tolerancję” między nią a rodziną królewską.

Meghan powiedziała również, że „wróci do Instagrama” po usunięciu konta ponad cztery lata temu w ramach zostania VIP-em.

Dodała, że ​​oprócz usuwania swoich osobistych kont w mediach społecznościowych, czuła się jak „aktorka” grająca członka rodziny królewskiej.

Megan powiedziała: „Byłam aktorką.

Cała moja praca brzmiała: „Powiedz mi, na czym stoję. Powiedz mi, co powiedzieć. Powiedz mi, jak to powiedzieć. Powiedz mi, w co się ubrać, a ja to zrobię.

READ  Gal Gadot: Wyobraź sobie, że wideo na początku pandemii było „w złym guście” | Kino