Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Meghan Markle „Więc chciała być gościem w urodziny Obamy”, mówi królewski ekspert

40-letnia Meghan Markle była zdenerwowana tym, że nie została zaproszona na sobotnie przyjęcie z okazji 60. urodzin Baracka Obamy w jego rezydencji w Massachusetts i miała nadzieję, że zostanie powitana jako „gość specjalny”.

Meghan Markle i Prince Harry wyróżnili się nieobecnością na przyjęciu urodzinowym byłego prezydenta

Mówiono, że Meghan Markle została zmiażdżona, ponieważ nie została zaproszona na przyjęcie z okazji 60. urodzin Baracka Obamy i miała nadzieję, że zostanie gościem specjalnym, twierdzi królewski ekspert.

40-letnia księżna Sussex i 60-letni Barack obchodzili swoje urodziny 4 sierpnia, ale Meghan była rozczarowana, że ​​nie otrzymała zaproszenia od byłego prezydenta.

Chociaż para królewska powiedziała, że ​​w sobotę nie była w stanie uczestniczyć w „cudownej imprezie” w okazałej siedmiopokojowej rezydencji Obamy w Massachusetts, „bardzo chcieli być gościem specjalnym”, napisała w słońce.

Ograniczenia Covid zmusiły rodzinę Obamy do obcięcia listy gości z 475 gości.

Jednak pani Levine twierdziła, że ​​Harry i Meghan nigdy nie znajdowali się na pierwotnej liście.Barack Obama, na zdjęciu ze swoją żoną Michelle, zorganizował wystawne przyjęcie w swój wielki dzień
(

zdjęcie:

Obrazy Getty’ego)
Para była szczególnie nieobecna wśród gości przyjęcia, wśród których były setki A-listów, takich jak George, Amal Clooney, Steven Spielberg i Jay Z i Beyonce.

Zdaniem komentatorów, pozorna pogarda może wskazywać na zanikanie przyjaźni rodziny Sussex z Obamą.

Źródła zaznajomione ze sprawami królewskimi wskazują, że była para prezydencka jest ostrożna, jeśli chodzi o udawanie przyjaźni z Harrym i Meghan z powodu obaw o publiczny wizerunek i szacunku dla królowej.

Według artykułu królewskiego eksperta Camilli Tomini w The Guardian, ataki Harry’ego na jego krewnych z rodziny królewskiej zepsuły opinię Obamy o parze. telegraf.

„Prawdopodobnie nie pasowałoby to parze, która zawsze stawia „rodzinę na pierwszym miejscu”, aby zobaczyć, jak Harry i Meghan otwarcie krytykują swoich królewskich krewnych podczas wywiadu z Oprah w marcu” – powiedziała Camilla.Mówi się, że Meghan była rozczarowana, że ​​nie pojawiła się na imprezie z listy A
(

zdjęcie:

Chris Jackson/Getty Images)
Obama i książę nawiązali bliskie relacje w związku z Igrzyskami Invictus, przy czym ten pierwszy pojawił się w filmie promocyjnym tej inicjatywy w 2016 roku. Wiadomo, że Meghan przyjaźniła się z Obamą i jego żoną Michelle.

Para spotkała się na wykładzie Michelle wygłoszonym w londyńskim Southbank Centre w grudniu 2018 roku. Para odbyła „potężne spotkanie” za kulisami, podczas którego omawiali edukację dziewcząt.

Według Page Six, Sussexes powiedzieli, że „nie planują uczestniczyć” w przyjęciu, chociaż nie wiadomo, czy to dlatego, że nie zostali zaproszeni, czy też nie mogli uczestniczyć.

Obamowie po raz pierwszy spotkali się z królową na szczycie G-20 w 2009 roku. W 2011 roku udali się do Londynu na trzydniową wizytę państwową, gdzie gościli ich Jej Wysokość.

W zeszłym tygodniu Megan obchodziła swoje 40. urodziny. W ramach tego wyczynu poprosiłem celebrytów, w tym Adele i Stellę McCartney, o poświęcenie swojego czasu jako mentorów.

Nagrała również wideo z okazji swoich urodzin z aktorką Melissą McCartney.

READ  The Peequal: Czy nowy damski pisuar zakończy kolejkę kobiet? | kobiety