Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Meghan Markle i książę Harry ogłosili nowe partnerstwo

Meghan Markle i książę Harry ogłosili nowe partnerstwo

Księżna Sussex, Meghan Markle i Fundacja Arcyksięcia Księcia Harry’ego ogłosili nowe partnerstwo z Robertem F. Kennedy Center for Human Rights, aby uczcić obrończynie praw człowieka.

Partnerstwo zostało potwierdzone przez przyjaciela Meghan i Harry’ego oraz królewskiego eksperta, Omida Scobiego na Twitterze.

„Nagroda Fundacji Archewell przyzna studentom, którzy wykorzystali film do podkreślenia kobiety, która podniosła na duchu swoją społeczność” – powiedział królewski ekspert we wspólnym oświadczeniu.

Zgodnie z oświadczeniem, Robert F. Kennedy Human Rights (RFKHR) zorganizowała doroczną Galę Fala Nadziei, która honoruje wzorowych przywódców.

Podczas ceremonii RFKHR i Archewell Foundation (AWF), organizacja non-profit założona przez księcia i księżną Sussex, ogłosiły nową współpracę.

Wspólnie organizacje uruchomią nową kategorię w corocznym konkursie wideo organizowanym przez RFKHR, aby dać uczestniczącym studentom możliwość tworzenia filmów przedstawiających obrończynie praw człowieka.

W tegorocznym konkursie Mówiąc prawdę do władzy, który potrwa do kwietnia 2023 r. i obejmie Nagrodę Fundacji Archewell za równouprawnienie płci w filmach studenckich, zrzeszają się studenci, nauczyciele i obrońcy praw człowieka.

Nagroda Fundacji Archewell trafi do uczniów, którzy wykorzystali moc wizualnego opowiadania historii, aby rzucić światło na kobietę, która podniosła na duchu swoją społeczność i tym samym zmieniła bieg historii dla kobiet na całym świecie.

READ  Covid-19: 3140 nowych przypadków pozaszpitalnych i 373 osoby w szpitalu