Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Meghan i Harry zachwycają królewskich fanów, gdy oglądają paradę 4 lipca z Archiem | Królewski | Aktualności

Zdjęcia pokazują, jak para i ich trzyletni syn Archie obserwują procesję z chodnika wśród dużego tłumu gapiów. Widać małego Archiego ssącego czerwonego lizaka i trzymającego małą amerykańską flagę, podczas gdy rodzice Harry (37 l.) i Meghan (40 l.) siedzą w pobliżu.

Harry minął typowego amerykańskiego tatę w beżowej czapce bejsbolowej, szarej koszulce polo, szortach i tenisówkach, podczas gdy Meghan miała na sobie tankietkę, dżinsy i sandały z huarache, a swój wygląd zwieńczył brązowy kapelusz z szerokim rondem.

Według doniesień prasowych książę i księżna Sussex są znani z tego, że są bardzo prywatni i rzadko są widywani publicznie – nawet z ich rudowłosym chłopcem i córką Lillipet, jedną.

Lillipet nie została zauważona podczas obchodów Czwartego Lipca i nie wiadomo, czy pojechała z trio do Wyoming, gdzie dołączyła do nich trenerka pilatesu Megan Heather Durak i jej dzieci.

Grupa przeszła całkowicie niezauważona, dopóki 15 minut dwugodzinnego pokazu nie zostało opisane lokalnie jako „narodowe święto kultury i społeczności”, według sokolich sióstr Susan Mills Echols i Deborah Mills Wall.

Rodzeństwo z Charlotte w Północnej Karolinie było w Jackson Hole w ramach wycieczki samochodowej i przybyło na procesję o dziesiątej rano, aby znaleźć „dobrze zbudowanego” mężczyznę pilnującego czterech składanych krzeseł kempingowych.

Susan, nauczycielka czwartej klasy, powiedziała MailOnline: „Staliśmy w pobliżu i ten duży facet powiedział nam, że oszczędza miejsca dla rodziny. Powiedziałem: OK, w porządku”.

Chwilę później powiedział to ponownie. Zapytałem go, czy chce, żebyśmy się przeprowadzili, ale powiedział nie, nie. To wszystko było trochę dziwne.

„W myślach myślałem: Co to jest, czy on spodziewa się rodziny królewskiej czy czegoś takiego? Minutę później odwróciłem się i zobaczyłem Meghan Markle i małego Archiego. Potem przyszedł za nią Harry.

CZYTAJ WIĘCEJ: Meghan i Harry ostrzegli teraz Archiego i Lilipet przed „cenną zdobyczą” w USA

READ  Camila Cabello i Shawn Mendes zrywają