Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Meghan i Harry pomijają jubileuszowy obiad rodziny królewskiej po tym, jak „nie sprawdzają pamiętników” | Królewski | Aktualności

Mike Tindall ujawnił „Secret Lunch” w swoim pierwszym występie w podcastach The Good, The Bad i The Rugby. Mąż Zary Tindall powiedział, że posiłek był jednym z jego „najważniejszych momentów” jubileuszu platyny.

Była gwiazda rugby, lat 43, opowiedziała, jak „kuzyni”, którzy obserwowali akcję z biura brygady z widokiem na Horse Guards Parade, poszli na lunch po zakończeniu pokazu.

Ale wygląda na to, że książę i księżna Sussex nie byli obecni na posiłku, mimo że oglądali wydarzenie z Tindallami.

Uważa się, że książę William i Harry nie spotkali się sami podczas czterodniowych obchodów platynowego jubileuszu.

Meghan i Harry urządzili przyjęcie urodzinowe Lillipet w sobotę, gdzie królowa po raz pierwszy spotkała córkę księcia i księżnej, pomimo prośby, aby nie robiono zdjęć w celu udokumentowania tego momentu.

Czytaj więcej: Rodzina królewska: dwuwyrazowa odpowiedź królowej na Meghan i Harry

Dodał: „W czwartek zjedliśmy u naszych kuzynów pyszny lunch. To była atrakcja”.

Tajna lokalizacja lunchu nie została jeszcze ujawniona, chociaż w marcu wzięli udział Tindallowie, księżniczka Beatrice i księżniczka Eugenie wraz z mężami Edoardo Mapelli Mozzim i Jackiem Brooksbanem w ekskluzywnej restauracji Scott’s Mayfair.

Ujawnił też obecność odświętnych trunków w pałacu po obchodach platynowego jubileuszu z okazji 70. rocznicy wstąpienia królowej na tron.

Mówiąc w podcastie o młodszych członkach rodziny królewskiej, w tym o księciu Ludwiku i jego córkach Mii i Lenie, powiedział: „To dla nich trudne. Wszyscy są młodzi”.

Mike kontynuował: „To dużo czasu. Ale jak każdy rodzic wie, po prostu musisz zrobić wszystko, co trzeba.

Louis, po prostu chciał się dobrze bawić.

„A ta dwójka jest zawsze psotna, więc stara się zachować przykrywkę.

„Na zewnątrz było dużo słodyczy, więc był prawdziwy skok cukru”.