Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Matrix Resurrections przedstawia stronę promocyjną zawierającą 180 000 różnych zwiastunów

strona promocyjna Matryca Zmartwychwstania Został uruchomiony i oferuje 180 000 teaserów za czwartą matryca Film miał premierę 22 grudnia.

Pełny zwiastun filmu – 4 in matryca Seria, która rozpoczęła się w 1999 roku, ma dotrzeć jutro (9 września). Tymczasem fani mogą odwiedzić stronę promocyjną Co to jestMatrix.com Aby wyświetlić krótki zwiastun; W zależności od pory dnia, którą odwiedzasz – i czy wybierzesz czerwoną czy niebieską pigułkę – prezentowany teaser będzie wyjątkowy.

Każdy z nich trwa około 40 sekund, z naprzemiennymi klipami podzielonymi w całym tekście. Każdy ma również złowieszczy głos, który wskazuje na historię filmu; W jednym, jeszcze nienazwany terapeuta (grany przez Neila Patricka Harrisa) zapytał Neo (Keanu Reeves): “Pamiętasz, jak się tu dostałeś?”

Głos kontynuuje: „Straciłeś zdolność odróżniania rzeczywistości od fikcji. Co jest prawdziwe tu i teraz – 18:28. Wszystko inne to tylko twój umysł płatający ci figle. Staje się to problemem, gdy iluzje są dla nas niebezpieczne. nie chcę, żeby ktoś został zraniony, prawda?

Spójrz na jeden z wielu zwiastunów poniżej:

Matryca Zmartwychwstania Reżyseria Lana Wachowski, która wraz z Siostrą Lilly pomagała przy każdym filmie matryca Działalność franczyzowa. W zeszłym miesiącu, Lily Otwarła się, dlaczego nie wróciła do postu na żywo Kolejna odsłona, mówiąca, że ​​„potrzebuje tego czasu z dala od [the film] przemysł”.

Oprócz Reevesa i Harrisa (ostatni do potwierdzenia w turnieju Zrzuty ekranu udostępnione w CinemaCon), Matryca Zmartwychwstania W oryginalnym trio występują Carrie-Anne Moss, Jada Pinkett Smith, Lambert Wilson i Daniel Bernhard, a także nowicjusze, tacy jak Jessica Henwick i Yahya Abdul-Mateen II.

Jednak niektóre z byłych gwiazd serii, takie jak Laurence Fishburne i Gina Torres, nie powrócą. Torres Wyraziła rozczarowanie z powodu wykluczenia nowego wpisu, podczas gdy Fishburne powiedział w czerwcu, że Wciąż nie był pewien, dlaczego Wachowski nie poprosił go o powrót.

READ  Psalms dziękuje nauczycielowi Davidowi Bautista za udostępnienie mu najnowszego singla