Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Marnus Labuschagne robi mnóstwo, by śledzić podwójne stulecie dla Australii przeciwko Windies

Marnus Labuschagne zaliczył 104 niepokonanych, aby dodać do swoich dziewiczych rund 204, aby zostać trzecim Australijczykiem z pojedynczymi i podwójnymi stuleciami w teście, ponieważ Australia ograniczyła Indie Zachodnie do mało prawdopodobnych 497 przebiegów, aby wygrać test otwierający.

Australia zadeklarowała 182-2 podczas lunchu w sobotę z Labuschagne i Steve Smith 20 po wznowieniu czwartego dnia na 29-1. Gospodarze zdobyli w sesji 153 punkty przy zaledwie 26 punktach.

81-biegowa trybuna między Labuschagne i Smithem nastąpiła po trzecim stojaku na bramkę z 251 w pierwszych rundach, gdy Smith również zdobył niepokonane 200.

Jedynymi innymi Australijczykami, którzy zdobyli sto i dwa stulecia w teście, byli Greg Chappell i Doug Walters przeciwko odpowiednio Nowej Zelandii i Indiom Zachodnim.

Czytaj więcej:
* „Krótkie, ostre bóle w klatce piersiowej”: Ricky Ponting mówi o zagrożeniu dla zdrowia
* White Fern Brock Halliday został zmuszony do opuszczenia serii Bangladeszu z powodu kontuzji ręki
* Ross Taylor zszokowany pochwałami Australijczyków – „jak nigdy dotąd”

Gospodarze osiągnęli ogromną liczbę 598-4 zadeklarowaną w swoich pierwszych inningsach i oddali West Indies za 283, aby przejąć kontrolę nad meczem.

West Indies musiałyby przetrwać 154 mecze w ciągu pięciu sesji, aby uratować test i uniemożliwić gospodarzom objęcie prowadzenia 1: 0 w serii dwóch meczów. Drugi to test dzień-noc w Adelaide, który rozpocznie się 8 grudnia.

Australijczyk Marnus Labuschagne świętuje sto lat przeciwko Indiom Zachodnim trzeciego dnia testowego krykieta w Perth.

Gary Day / AP

Australijczyk Marnus Labuschagne świętuje sto lat przeciwko Indiom Zachodnim trzeciego dnia testowego krykieta w Perth.

Labuschagne uniknął złapania, kiedy przebił piłkę no-ball Alzarri Joseph przez hełm do Shamarha Brooksa w wąwozie. Praworęczny odbijający był w złym humorze, gdy chodził po swoim prawie stuleciu podczas lunchu po rozpoczęciu dnia o trzeciej.

Labuschagne rozbił dwie szóstki, 13 czwórek i zmierzył się ze 110 piłkami. Wszedł do testu, zdobywając 104 i 32 punkty w poprzednim meczu testowym przeciwko Sri Lance w Galle w lipcu.

Alzari Joseph z Indii Zachodnich, po lewej, obserwuje powrót Australijczyka Marnusa Labouchagny'ego, po tym, jak jego zwolnienie zostało wykluczone z powodu braku piłki od Josepha.

Gary Day / AP

Alzari Joseph z Indii Zachodnich, po lewej, obserwuje powrót Australijczyka Marnusa Labouchagny’ego, po tym, jak jego zwolnienie zostało wykluczone z powodu braku piłki od Josepha.

Otwierający David Warner przedarł się przez swoją platformę do Brooksa na krótkiej nodze, podczas gdy Ruston Chase dał turystom pierwszą przerwę dnia. Warner, który spadł tanio w pierwszych rundach przez pięć, trafił siedem piłek 71 w ciągu dwóch godzin.

Środkowy zawodnik Kyle Myers nie był w stanie zagrać w kręgle w drugiej rundzie po naderwaniu mięśnia pod prawym ramieniem. Było więcej złych wieści dla gości, gdy weteran szybkiego melonika Kemar Roach zszedł z boiska pod koniec poranka. Jego stan był nieznany.

READ  All Blacks vs Ireland: Sam Whitlock, TJ Perinara chłoną lekcje narracji o klęsce