Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mapa „Fortnite” rozdział 3, skórki przepustki bitewnej i przeciek zwiastuna online

Epic Games poszło dalej W szczególności zapytaj rezygnujących Zawartość rozdziału 3 Fortnite nie wyciekła przed wydarzeniem dzisiaj o 16:00 ET, ale jak zwykle coś wyciekło. I to właśnie z samego Epic, polskiego kanału na YouTube, przypadkowo wcześnie pokazał online cały zwiastun przepustki bitewnej Rozdziału 3.

Zwiastun, którego nie będę publikować tutaj, ale można go łatwo znaleźć w mediach społecznościowych, ujawnia nową mapę, nowe skórki bitewne oraz nowe przedmioty i funkcje, które pojawią się w tym sezonie, więc jeśli nie chcesz, aby coś zepsuło, nie korzystaj z internetu do późniejszego wydarzenia. Dzisiaj.

będę ty mów O tym, co zostało pokazane w zwiastunie poniżej, więc jest też spoilery do końca tego artykułu.

  • W rzeczywistości jest nowa mapa, ta zbudowana w Unreal Engine 5, ponieważ Epic przechodzi na nią w nowym sezonie. Widzimy biomy w lasach, śniegu i pustyni, co nie jest niczym niezwykłym. Jak dotąd nie ma śladu zainscenizowanych punktów orientacyjnych, takich jak ten, który widzieliśmy między dwiema ostatnimi mapami. Znajduje się tam gigantyczna statua Fundacji, która wydaje się być główną postacią w tworzeniu tego nowego świata. Poprzednie miejsce wycieku wskazuje, że obecna wyspa jest przechwytywana, a to miejsce znajduje się na spodzie starej wyspy.
  • Istnieje nowy system pogodowy, który pokazuje gigantyczne globalne zdarzenia pogodowe, takie jak huragany i gwałtowne burze.
  • Pojawiła się nowa mechanika wymachu, która może opierać się na nowym elemencie. Do dyspozycji jest rozkładany namiot, który można rzucać z pełnym wyposażeniem. Myślę, że możesz w nim przechowywać dodatkowy sprzęt (pamiętaj, że narracja jest w całości po polsku, co może wyjaśniać niektóre z tych rzeczy). Możesz teraz zjeżdżać ze wzgórz na bardzo dużą odległość.
  • Po raz kolejny bohater Marvela przewodzi w tym sezonie. Będzie to Spider-Man, który pojawia się w trzech różnych skórkach, w tym w stroju Symbiote. Myślę, że jest odpowiedzialny za nową mechanikę huśtania się w sieci. Do gry wkroczył także Daily Bugle. To bez wątpienia nie przypadek, biorąc pod uwagę premierę Spider-Man: No Way Home jeszcze w tym miesiącu. Gra już wcześniej wprowadziła Venoma i Carnage’a.
  • Inne skórki obejmują szereg epickich oryginałów, których nigdy wcześniej nie widzieliśmy poza samą Fundacją. Inne licencjonowane skórki to Marcus Fenix ​​i Kait Diaz z serii Gears of War z Xboxa, dołączający do Master Chiefa, który jest już w grze z Croce od dłuższego czasu.

Więc tak, rozdział 3 wydaje się bardzo transformujący. Nowa mapa jest gwarantowana, ale jest nowa mechanika ruchu, nowe efekty pogodowe, a cały port Unreal Engine 5 może odblokować więcej rzeczy, o których możemy jeszcze nie wiedzieć lub mieć problemy z przetwarzaniem w tym zwiastunie.

Pojawienie się tego zwiastuna oznacza również, że prawdopodobnie nie mamy długiej przerwy, jak wtedy, gdy Epic na jakiś czas zamknął grę między rozdziałem 1 a rozdziałem 2. Pewnie nastąpi pewien przestój, ale spodziewam się, że gracze będą mogli przejść do rozdziału 3 wkrótce po wydarzeniu. Kilka godzin, a może najpóźniej następnego dnia. zobaczymy.

Do zobaczenia o 16:00 czasu wschodniego, aby pożegnać się z mapą z rozdziału 2.

Chodź za mną na TwitterzeI youtubeI Portal społecznościowy Facebook I Instagram. Zapisz się do naszego bezpłatnego cotygodniowego biuletynu informacyjnego, bułki Boga.

Odbierz moje powieści science fiction Seria Herokiller I Trylogia ziemska.

READ  Ekipa SpaceX udostępnia niesamowite ujęcie Ziemi na iPhonie