Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Manticore wprowadza Games Core na iOS w swoją pierwszą rocznicę

GamesBeat 2022 powraca z największym wydarzeniem dla liderów gier w dniach 26-28 kwietnia. Zarezerwuj swoje miejsce tutaj!


Gry Mantykora Dzisiaj, z okazji swojej pierwszej rocznicy, ogłosił, że wprowadzi Core, swoją platformę metaverse, na iOS. Uruchamia także Party Portals, zestaw gier zbudowanych w rdzeniu, w których użytkownicy mogą organizować własne wydarzenia i wieczory gier.

Manticore donosi, że Core miał ponad 3 miliony użytkowników w pierwszym roku, a 30 000 twórców treści uruchomiło 50 000 grywalnych gier i wydarzeń. Portale imprezowe ułatwiają wszystkim użytkownikom organizowanie własnych wydarzeń, w tym minigier, takich jak kręgle i poker.

„Core Metaverse to wirtualna przestrzeń społeczna otwarta na wyrażanie siebie, kreatywność i nowe możliwości gospodarcze” – powiedział w oświadczeniu Frederic Decamps, dyrektor generalny Manticore. „Dajemy naszej niesamowitej społeczności ponad 3 miliony użytkowników narzędzia do twórz, udostępniaj i doświadczaj dowolnego świata, jaki tylko mogą sobie wyobrazić”. Przygotowując się do udostępnienia Core milionom użytkowników systemów iOS i Mac tego lata, rozszerzamy platformę, wprowadzając nowe rodzaje łatwo dostępnych środowisk społecznościowych, w tym portale imprezowe i nie tylko. później tego roku.”

W ciągu ostatniego roku Core było miejscem kilku wirtualnych wydarzeń, w tym DeadMau5 ل party i Jeff Kelly Nachylenie osiowe. Wersja platformy na iOS będzie obsługiwać grę międzyplatformową z komputerami PC i Mac.

Credo GamesBeat Kiedy zasięg branży gier to „gdzie pasja spotyka się z pracą”. Co to znaczy? Chcemy Ci powiedzieć, jak ważna jest dla Ciebie ta wiadomość – nie tylko jako decydent w studiu gier, ale także jako fan gier. Niezależnie od tego, czy czytasz nasze artykuły, słuchasz naszych podcastów, czy oglądasz nasze filmy, GamesBeat pomoże Ci poznać branżę i cieszyć się interakcją z nią. Dowiedz się więcej o członkostwie.