Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mają dreszcze! John Travolta zachwyca kupujących i tłumy w spokojnym mieście Norfolk

48-letni Gary Middleton, ochroniarz na pół etatu w sklepie Morrisons, powiedział, że Travolta spędził w sklepie około godziny, rozmawiając z klientami i pracownikami.

Opowiedział, jak wpadł na Travoltę w pobliżu blatu z chlebem, mówiąc: „Spojrzał na mnie, kiedy go mijałem i wyciągnął rękę, żeby uścisnąć mi rękę. Zamieniliśmy kilka słów i pogadaliśmy sobie razem. dostałem zdjęcie.”

Na swoim koncie na Instagramie Travolta ujawnił, że był w Norfolk, aby pracować nad filmem „The Shepherd”, opartym na powieści pisarza Fredericka Forsytha o tym samym tytule z 1975 roku.

Thriller opowiada historię pilota De Havilland Vampire, którego samolot został całkowicie zaciemniony nad Morzem Północnym podczas lotu z RAF Celle w północnych Niemczech do RAF Lakenheath w Suffolk w Wigilię 1957 roku.

Gdy jego paliwo wyczerpuje się w gęstej mgle, a jego gadżety bledną, napotyka ukradkowego myśliwca-bombowca De Havilland Mosquito, który prowadzi go do bezpiecznego lądowania.

Travolta ujawnił swoją rolę w filmie w niedzielę, kiedy opublikował wideo, na którym on i jego córka Ella Bleu piją angielską popołudniową herbatę w czymś, co wydaje się być wiejskim hotelem w Norfolk w jej 22. urodziny.

„Wszystkiego najlepszego moja droga Ella! Tak bardzo cię kocham” – powiedział w poście towarzyszącym filmowi aktor, który ma 3,8 miliona obserwujących.

READ  Polski dokument „Ucieczka na Srebrny Glob” opowiada o największym filmie science fiction, jaki kiedykolwiek powstał