Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Macron wlewa gorącą wodę z powrotem do francuskich rzek, aby uniknąć wyłączenia elektrowni jądrowych

Macron wlewa gorącą wodę z powrotem do francuskich rzek, aby uniknąć wyłączenia elektrowni jądrowych

Jdzień dobry.

Skala niedoboru personelu w sektorze lotniczym ujawniła się po tym, jak linia lotnicza poprosiła kierownictwo o przewóz bagażu.

Qantas napisał do szefów w centralach, szukając 100 wolontariuszy, którzy porzucą ich trzymiesięczną pracę biurową i zamiast tego zajmą się portfelami.

Są oni zobowiązani do załadunku i rozładunku bagażu, a także do prowadzenia pojazdów przewożących bagaż między samolotami a terminalami. Wnioskodawcy muszą być w stanie przewozić torby o wadze 32 kg.

Tymczasem szef JetBlue powiedział, że amerykańskie tanie linie lotnicze muszą zatrudnić więcej pracowników ze względu na tempo, w jakim ludzie opuszczają branżę.

Pojawia się, gdy sektor boryka się z powszechnymi brakami kadrowymi, a firmy zmagają się z gwałtownym wzrostem popytu po pandemii.

5 rzeczy na początek dnia

1) Wielka Brytania tak naprawdę nie działa – winna jest upadek NHS Wskaźnik braku aktywności zawodowej wzrósł w Wielkiej Brytanii, chociaż spadł w większości krajów rozwiniętych

2) Czynsz za wytwarzanie „niepowodzenia rządu w zakresie mieszkalnictwa” Szef Redrow wydaje ostrzeżenie po tym, jak Truss i Sunak zobowiązują się do porzucenia celów mieszkaniowych

3) Niedobory warzyw w obliczu fali upałów w Europie Brak wody i chaos związany z wysyłką oznaczają, że kupujący będą mieli mniej opcji

4) Dlaczego Europa przeżywa gorszy kryzys inflacyjny niż Wielka Brytania? Wielka Brytania ma niższą inflację niż średnia stopa inflacji w kraju UE

5) Robotnicy Amazona planują falę strajków wraz z eskalacją płac Firma przeszła w zeszłym tygodniu spontaniczne strajki

Co się stało w nocy?

Akcje w Hongkongu spadły dziś rano, a indeks Hang Seng spadł o 0,7 procent.

Shanghai Composite Index spadł o 0,4%, a Shenzhen Composite Index na drugiej chińskiej giełdzie spadł o 0,4%.

Akcje Tokio były notowane w wąskim przedziale. Benchmarkowy indeks Nikkei 225 otworzył się niżej, ale potem wzrósł o 0,2 sztuki. Szerszy indeks Topix odrobił straty i spadł poniżej 0,06 sztuk.

READ  Koszty utrzymania - najnowsze wiadomości: Rachunki za energię mają osiągnąć 6552 GBP, gdy Wielka Brytania stoi w obliczu „katastrofalnej zimy”

Już dzisiaj

główna firma: Clarkson, PageGroup (wyniki pośrednie)