Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Łzy płyną, jak wspomina Shane Warren pod pomnikiem pełnym gwiazd

Rodzina, przyjaciele i dziesiątki tysięcy fanów zapamiętały Shane’a Warrena, jednego z największych krykieta i osobistości w historii sportu, podczas publicznego upamiętnienia, które odbyło się w środę wieczorem na Melbourne Cricket Ground.

Legendarna australijska legenda odeszła na wakacjach w Tajlandii 4 marca w wieku 52 lat.

We wzruszającym przemówieniu ojciec Warrena, Keith, powiedział, że 4 marca był „najciemniejszym dniem w życiu naszej rodziny”.

„Patrzenie w przyszłość bez Shane’a jest niewyobrażalne, ale czujemy ulgę, że Shane gromadził ją przez 52 lata, jak większość robi to w dwóch kategoriach.

„Twoja mama i ja nie wyobrażamy sobie życia bez ciebie”, powiedział Keith. „Zostałeś zabrany zbyt wcześnie, a nasze serca są złamane”.

Dzieci Warrena Summera, Jacksona i Brooke pamiętają dobroć swojego ojca i pragnienie jak najlepszego dla wszystkich wokół niego.

„Jego zaraźliwy uśmiech i miłość to coś, za czym będę tęsknić na zawsze” – powiedziała Summer.

„Uprzejmość, którą okazywał na zawsze, zapewnienie, którego potrzebujesz, jeśli wątpisz w siebie, jego poczucie humoru, nie próbując być zabawnym, a przede wszystkim był bardzo troskliwy i był jednym z najszczęśliwszych ludzi, jakich kiedykolwiek znałem.

„Tęsknię za tobą bardziej niż za czymkolwiek innym na świecie”.

Jackson opisał swojego ojca jako swojego „najlepszego towarzysza”.

„Robiłeś wszystko z wielką pasją. Patrzyłem na ciebie jak na swojego bohatera i podziwiałem, jak ciężko pracowałeś. Byłem tak dumny ze wszystkiego, co robisz, i jestem tak dumny, że byłeś moim tatą”.

Brooke powstrzymywała łzy, chwaląc Warrena.

Powiedziała: „Mój ojciec był naszą świecącą gwiazdą w życiu, a teraz świeci nad nami”.

Blondyn, który wywrócił zwykłego krykieta do góry nogami i zamienił się w jednego z wielkich.

Aura Warrena została podkreślona jako postać z innego świata, ponieważ niektórzy z największych światowych artystów, w tym Elton John, Hugh Jackman i Kylie Minogue, chwalili mistrzów krykieta.

READ  Użyj tego jednoetapowego hacka, aby zapobiec deformacji pierścieni

„Był czarujący i genialny, uwielbiał grać w krykieta i kochał życie” – powiedział John.

— Nie było nikogo takiego jak ty, Warney — powiedział Jackman — i on nigdy nie wróci. Będziemy za tobą tęsknić.

Uznanie muzyczne przyniósł także długoletni przyjaciel Warrena, aktor Coldplay Chris Martin, gwiazda rocka Robbie Williams i Ed Sheeran, a także wykonanie na żywo utworu „Never Tear Us Apart” INXS w wykonaniu zespołu kierowanego przez nowozelandzkiego piosenkarza Johna Stevensa.

Znakomici krykieta Alan Border, Brian Lara, Mark Taylor, Myr Hughes i Nasir Hussain Warren są pamiętani jako gracz i osoba niezrównana pod względem talentu i charyzmy.

Border był wzruszony, gdy zauważył, że Warren pomógł ożywić swojego kapitana pod koniec jego kariery, podczas gdy Hussein opisał Warrena jako największego rzucającego, jakiego kiedykolwiek widział.

Impreza zakończyła się odsłonięciem przez Warren Kids nowego skrzydła Shane’a Warrena na MCG, boisku do krykieta, które zachowało wiele z jego najwspanialszych wspomnień w całej jego wybitnej karierze.