Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Love Island: poznaj pierwszą grupę mieszkańców wyspy, gdy zostanie odsłonięta

Love Island: poznaj pierwszą grupę mieszkańców wyspy, gdy zostanie odsłonięta

Przygotuj się na wesołość, szczepienia, dziewczyny i chłopaki „przyciągają się do rozmowy” –Wyspa miłości Powrócił z dziesiątym sezonem, a ITV zaczęło publikować szczegóły dotyczące pierwszej partii Islanders.

Nowa letnia seria zadebiutuje w poniedziałek 5 czerwca, a Maya Gama powróci do obowiązków gospodarza po debiucie zimowej edycji na początku tego roku.

Gama okazał się atrakcyjnym i bardzo popularnym gospodarzem zimowego programu, który został nakręcony w RPA i wygrał Kay Phagan i Sanam Harinanan.

Niedawno ujawniony trening Wyspa miłości Uczestnicy są nagradzani przed startem, zgodnie z procedurami sponsorowania programu ITV2.

Wszyscy uczestnicy Letniej Serii 2023 przejdą coaching wideo i mentoring w zakresie różnych tematów, w tym zachowania opartego na wzajemnym szacunku w związkach, kontrolowania wzorców zachowań, zachowań przymusowych, języka dotyczącego niepełnosprawności, płci, rasy i pochodzenia etnicznego oraz mikroagresji.

Sprawdź poniżej wszystkich nowych uczestników – zaktualizujemy ten artykuł, gdy tylko ich ujawnimy…

Rocher Jurong

(ITV)

wiek: 24

z: Sutton

Pracuje: kosmetyk

Instagram: @pracownik

To „dziewczyna nastawiona na związek”, mówi Rocher, „ale jak dotąd mi to nie wychodziło”. Mówi, że jest bardzo „opiekuńcza”, dodając: „Moim językiem miłości jest dawanie prezentów, więc jestem prawdziwym dawcą, jeśli chodzi o związki”.

Kosmetyczka zdradziła, że ​​są dwie główne rzeczy, które dają jej „węzeł”: „mężczyźni bez ambicji” lub „mężczyźni w białych dżinsach i czerwonych tenisówkach”. To, jak mówisz, moda nr.

Jerzego Finsuma

(ITV)

wiek: 24

z: Bedforda

Pracuje: Wykonawczy programista biznesowy

Instagram: @pracownik

George mówi, że przywiezie do willi „żarty taty i tańce taty” i że chciałby poznać dziewczynę, która może przynieść „więcej przekomarzania się niż on”, chociaż wątpi, czy jest to „fizycznie możliwe”.

READ  Chloe Grace Moretz o lekceważeniu kobiet - i niebezpieczeństwach mediów społecznościowych | Ents & Arts News

Mówi, że jest „pierwszą osobą, która rozruszała powietrze”, dodając: „Zawsze tańczę i zawsze to ja chcę wyjść”.

Możesz uzyskać dostęp do nieograniczonej transmisji strumieniowej filmów i programów telewizyjnych dzięki Amazon Prime Video Zarejestruj się teraz, aby uzyskać bezpłatny 30-dniowy okres próbny

Subskrypcja

Katarzyna Agbagi

Wyspy Katherine Agbaje

(ITV)

wiek: 22

z: Dublin

Pracuje: Agent nieruchomości komercyjnych

Katherine mówi, że potrafi „gadać uszami” i jest „zawsze uśmiechnięta, zawsze szczęśliwa, zawsze się śmieje”.

Chce podkreślić, że jej zęby są prawdziwe, a nie licówki, i że ma dwa stopnie naukowe – absolwentka psychologii i socjologii oraz magistra nieruchomości.

Mahdi Adno

(ITV)

wiek: 26

z: Bordeaux / Londyn

Pracuje: Zarządca komunikacji

Instagram: @pracownik

O tym, jak zdobyć dziewczyny, Mehdi mówi: „Po prostu zaczynam mówić po francusku i to zazwyczaj wzbudza zainteresowanie dziewcząt”.

Dodaje, że przy szukaniu partnera „wygląd jest ważny, ale to nie wszystko”, a także ceni sobie „poczucie humoru i towarzyską osobę, z którą można przeżyć przygodę”.

Molly Marsh

(ITV)

wiek: 21

z: Doncaster

Pracuje: Performer Teatru Muzycznego i twórca mediów społecznościowych

Instagram: @pracownik

Molly mówi, że nie wychodzi zbyt często ani nie korzysta z aplikacji randkowych, ponieważ są one „całkowicie staromodne”, więc decyduje, że zamiast tego chce kogoś poznać w willi.

Mówi, że mieszka „na farmie z mamą, tatą, siostrą, babcią, ciocią, wujkiem, kuzynem, mężem kuzynki, ich dzieckiem i kurami”.

Terek Hyde

(ITV)

wiek: 24

z: Essex

Pracuje: Półprofesjonalny piłkarz

Instagram: @pracownik

Podobnie jak wielu wyspiarzy przed nim, Tyrique mówi, że „nie boi się podążać za tym, czego chce”.

Opowiadając o ciekawostkach o sobie, mówi: „Jestem głuchy na prawe ucho. Obok lewego mam tatuaż, który symbolizuje siłę i władzę w moim dobrym kraju”. Mówi też, że jest najlepszym byłym kumplem Wyspa miłości Gwiazda Toby’ego Arumularana.

READ  Książę Edward i Sophie odkładają wizytę w Grenadzie w krótkim czasie | książe Edward

Ela Tomasz

(ITV)

wiek: 23

z: Glasgow

Pracuje: Model

Instagram: Hahahahaha

Ella mówi, że wie, czego chce w życiu i ma „wielkie serce”, twierdząc, że jest „materiałem na żonę”.

Mówiąc o swoim pretensjach do sławy, dodaje: „Byłam w teledysku do Headie One i Burna Boy i znowu byłam w… wojna światowa Z. Miałem 12 lat, kiedy go sfilmowałem i poznałem Brada Pitta i to było niesamowite”.

Mitchella Taylora

(ITV)

wiek: 26

z: Sheffield

Pracuje: Inżynier gazu

Instagram: Mustafa Hosny O Boże, Amen

„Rozwija mnie bycie dżentelmenem” — mówi Mitchell. „Obsypię Cię kwiatami, zabiorę na randki, zapełnię szafkę nocną Twoimi ulubionymi słodyczami i czekoladkami.”

Ale Mitchell jest „naprawdę wybredny”, więc zrobi to tylko z dziewczyną, która ma go „w dupie”, ponieważ: „Jedzenie w zębach i liczenie monet w dłoni – wstają, żeby zapłacić za drinka, nie za mnie!

Wyspa miłości Sezon X rozpoczyna się w ITV2 o godzinie 21:00 w poniedziałek 5 czerwca.