Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Losowo: Przedstawiamy Tiger Boy Advance — GBA Inside Tiger Electronics Portable System

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak by to było, gdybyśmy włożyli pełną moc Game Boya Advance do przenośnego systemu do gier Tiger Electronics z lat 80.? Prawdopodobnie nie, ale osobą, która zawsze chciała spełniać swoje marzenia, jest producent i twórca urządzeń, Chris Downing.

Downing przyznaje, że technicznie jest to nic innego jak proste podrasowanie obudowy — umieszczenie wewnętrznych elementów GBA w przenośnej jednostce Tiger wraz z kilkoma ulepszeniami sprzętowymi. Chociaż miał to być „bardzo prosty projekt”, niektóre jego elementy, takie jak drukowanie 3D, okazały się trochę koszmarem.

Cały projekt możecie zobaczyć na powyższym filmie, ale jeśli nie macie czasu na jego obejrzenie – oto jak będzie wyglądać finalne urządzenie:

Zdjęcie: Skarbiec Downinga

Najnowsza wersja systemu jest w rzeczywistości nieco większa i jest wyposażona w osłonę ekranu wycinaną CNC, ładowanie USB-C i ekran IPS. I podobnie jak GBA, może grać w stare gry Game Boy i Game Boy Color.

Możesz zobaczyć więcej dzieł Downinga o Frankensteinie niż jego własnych stronie internetowej i Kanał Youtube Wcześniej wrzucał całe konsole Nintendo 64 do toreb podręcznych. Co sądzisz o hybrydzie Tiger Electronics x GBA? Zostaw swoje myśli poniżej.

READ  Najlepsze tablety 2021 – recenzje