Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Losowo: były pracownik Nintendo przyznaje, że „naprawdę był zaniepokojony” wyciekiem pyskatej grafiki Waluigiego

Zdjęcie: Nintendo

Fioletowy twórca psot z Nintendo, Waluigi, stworzył kilka zuchwałych scen w maju zeszłego roku, kiedy w sieci pojawił się nowy pokaz, w którym trzyma różę. To jest niesamowite Ten sam program został po raz pierwszy udostępniony podczas odcinka Nintendo MinuteI najwyraźniej wywołała trochę dramatu w biurze, zanim jeszcze wideo zostało wydane.

Podczas pytania i odpowiedzi w ostatnim odcinku Kit & Krysta podcastByły pracownik Nintendo Kit wyjawił, jak „naprawdę był zaniepokojony” pokazaniem tego demo na Nintendo Minute. Nie ma prawdziwej historii o tym, skąd dokładnie pochodzi, ale jest to oficjalne – i Kate obawiała się, że zespół wideo może przypadkowo ujawnić coś naprawdę ważnego lub złamać zakaz.

Oto nasz tekst:

„Więc zrobiliśmy film… na Nintendo Switch [Lite]… pojawił się nowy schemat kolorów – i jak niebieski lub fioletowy był wielką debatą … więc zrobiliśmy dla niego test kolorów z wieloma różnymi rzeczami i pamiętam, jak jeden z facetów robił wideo edycja była jak: „Och, nasz zespół projektowy twierdzi, że mają tę nową grafikę od Waluigi, na którą tylko czekali, aby się tam dostać, więc musimy jej użyć” – i podoba nam się to, że wygląda fajnie, a podczas edycji filmy, kiedy oglądamy kawałki, pomyślałem: „To naprawdę niezwykłe, że mają tę nową sztukę siedzącą”… jakby zawsze mieli plan, jest on opublikowany tutaj, to już historia i uwielbiam że to nie jest w porządku. I zacząłem się naprawdę martwić, że popełniliśmy ogromny błąd… i że zamierzamy przeciekać lub złamać jakiś zakaz dotyczący tej grafiki, więc naprawdę się na to przygotowywałem, kiedy ten odcinek się ukazał. ..to tylko losowy program…zaktualizowany do głównych bohaterów”

Z drugiej strony, Krysty tak naprawdę to nie obchodziło, ponieważ była spokrewniona z Waluigi. A więc proszę bardzo – ten program był niespodzianką dla ludzi w amerykańskich biurach Nintendo. Co sądzisz o tej wyjątkowej pracy Waluigi? Zostaw komentarz poniżej.