Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

London Pulse Diary autorstwa Halimata Adeo: Pulse’s Focus, Communication, and Home Advantage | Netball News

Halima Adio

Kontrakty terminowe na London Pulse i England

Relacja Vitality Netball Superleague jest kontynuowana w poniedziałek o godzinie 17:00 z dwoma meczami na Sky Sports Arena i Mix, a oba zawody będą również transmitowane na żywo w Sky Sports YouTube.

Ostatnia aktualizacja: 26.04.21 15:20

Halima Adio powraca z nowym dziennikiem gracza, gdy Superleague przenosi się do drugiej połowy sezonu

Halima Adio powraca z nowym dziennikiem gracza, gdy Superleague przenosi się do drugiej połowy sezonu

Halima Adeo z London Pulse powraca w tym sezonie ze wspomnieniami o trzeciej zawodniczce. Tym razem opowiedziała o przeniesieniu zawodów do Londynu, dzieląc się tym, jak Pulse spędził dwa tygodnie między rundami i czym skupił się na przejściu do drugiej połowy sezonu.

Po pierwsze, jestem bardzo podekscytowany możliwością gry u siebie, ponieważ Superleague przenosi się do Londynu, a konkurencja przenosi się do naszego domu.

Wakefield był niesamowity i myślę, że wszyscy za nim tęsknimy, ponieważ otoczenie było świetne. Chociaż czterogodzinne podróże, aby się tam dostać, były dość długie, to bycie tam jako zespół ma wiele zalet.

Z nami wszystkimi w hotelu zespołowym poprzedniej nocy, nawet z podstawowymi protokołami COVID-19 i odstępami, oznacza to, że możemy spędzić trochę więcej czasu razem jako grupa.

Niemniej jednak Copper Box Arena jest naszym stadionem. Wiemy o tym dobrze, a kolejną zaletą jest to, że pakowanie przed weekendami będzie trochę mniej stresujące!

Superleague posiada nowy dom na resztę sezonu (zdjęcie - Ben Lumley)

Superleague posiada nowy dom na resztę sezonu (zdjęcie – Ben Lumley)

Wiem, że mogłem być trochę stronniczy, ale myślę, że Cooper Box będzie zarejestrowany i może przewyższyć ustawienie w Wakefield! Skończyliśmy tam szkolenie w czwartek i pojawiły się przebłyski tego, co ma nadejść … Nie mogę się doczekać, aż zobaczę to, gdy nadejdzie burza.

Wiedząc, że wracamy do domu, myślałem trochę o „przewadze gospodarzy” i czy myślę, że to ma znaczenie? Myślałem o tym, ponieważ zawsze musisz wyjść i grać gdziekolwiek jesteś, ale przyzwyczajając się do boiska i czując się komfortowo w otoczeniu, zdecydowałem, że to całkowicie mi pomoże.

Laboratoria, mecze i komunikacja

W tej chwili jest to bardzo pracowity czas dla wielu z nas w naszym składzie i jak zawsze nasi trenerzy i cały zespół w Pulse są bardzo pomocni.

Wiem, że ostatnio powiedziałem, że robię stopień naukowy z nauk biomedycznych, a teraz jesteśmy w okresie zbierania danych. Dla mnie oznacza to codzienne sesje laboratoryjne, a następnie wybieganie za drzwi, wsiadanie do pociągu i chodzenie na trening.

Jest gorączkowo, więc mój szef, ja i nasz zespół w Pulse pracujemy razem, ponieważ niektóre laboratoria mają być w soboty, kiedy mamy mecze. Akt czarów, o którym mówiłeś ostatnim razem, po prostu stał się trochę szybszy i trochę bardziej skomplikowany na kilka tygodni!

Nie tylko ja bawię się różnymi elementami, jedyną rzeczą, którą uważam za naprawdę ważną, była komunikacja. Dużo dzielę się z kolegami z drużyny, aby wiedzieli, co się dzieje, a także z trenerami, zamiast próbować znosić wszystko samemu.

Zwinność i ostrzenie

Więc co robiliśmy od Rundy 11? Muszę powiedzieć, że zebraliśmy wiele ćwiczeń fitness, aby nas wyszkolić! Było tam również kilka testów, znani gracze w netball są bolesni, ale także ważni, a my będziemy czerpać korzyści w trakcie sezonu.

Mieliśmy również czas, aby naprawdę porozmawiać jako grupa i określić, czego chcemy od siebie nawzajem podczas treningu. Powiedzieliśmy, że podczas naszych sesji będziemy wobec siebie mocniejsi i zwiększymy w ten sposób ich intensywność.

Wszyscy rozmawialiśmy o byciu całkowicie szczerym i myślę, że te dwa tygodnie, które spędzili, były dla nas świetne. Naprawdę nas stymulował i jesteśmy gotowi do ponownego uderzenia w pole.

Vitality Netball Superleague – mecze i wyniki rundy 12

niedziela Celtic Dragons 34-51 Drużynowa koszykówka do kąpieli
niedziela Severn Stars 37-45 Strathclyde Sirens
niedziela Saracens Mavericks 48-63 Leeds Rhinos Netball
niedziela Wasps 42-52 Loughborough Lightning
Poniedziałek o godzinie 17.15 Osy kontra Severn Stars
Poniedziałek o 19:15 Saree Storm vs London Pulse

Skoncentruj się na sobie

Kiedy spotkaliśmy się wcześniej z Sari Storm, byliśmy rozczarowani porażką i wiedzieliśmy, że przyjdą po nas, więc to musi być świetny mecz na zakończenie rundy 12.

Kiedy spotykasz zespół po raz drugi, masz plan, który obejmuje więcej niż wtedy, gdy go spotkałeś po raz pierwszy, ale nadal musisz umieć się dostosować.

Podczas pierwszych 11 rund wszyscy zmieniliśmy się jako gracze, więc chociaż wiem, co może zrobić ktoś taki jak Karen Bailey, muszę też być wystarczająco sprytny, aby dostosować się i zmienić pracę.

Pulse koncentruje się na atakowaniu drugiej połowy sezonu Superleague (Zdjęcie - Ben Lumley)

Pulse koncentruje się na atakowaniu drugiej połowy sezonu Superleague (Zdjęcie – Ben Lumley)

Największą rzeczą, jaką chciałbym zrobić przeciwko Stormowi (i nie tylko), jest skupienie się na sobie i wierze.

Każdy z meczów, które ledwie przegraliśmy w pierwszej połowie sezonu, a nawet te, w których tablica wyników może wydawać się nieco większa dla innych, chcemy zakończyć i wygrać.

Zdecydowanie uważam, że jesteśmy tam, gdzie chcemy być i musimy tylko udoskonalić niektóre elementy podczas meczów. Jako grupa jesteśmy nowym zespołem, złożonym z ludzi z różnych środowisk i myślę, że potrzebujemy tego zaufania.

Myślę, że możemy pokonać każdą drużynę i chodzi o nas wszystkich, aby przyjąć taki sposób myślenia na boisku i 100 procent wierzy, że możemy. Jako nowy zespół, ten poziom wiary nie jest czymś, co możesz wyciągnąć z powietrza, musisz go stworzyć, a powrót na boisko i robienie tego jest ekscytujący.

Cóż, to teraz ode mnie, zanim to przeczytałeś, być może już widziałeś arenę Copper Box i jestem pewien, że wygląda świetnie.

Sky Sports to Twój dom do gry w siatkówkę. Vitality Netball Superleague trwa dziś wieczorem w rundzie 12. Dołącz do nas bezpośrednio na Sky Sports Arena A Mix będzie od 17:00, a oba mecze będą również transmitowane na Sky Sports YouTube.

READ  Pożar hotelu Pullman: Mężczyzna został aresztowany za podpalenie i włamanie po pożarze hotelu Football Fires