Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Lloyd Webber mówi, że zaryzykuje aresztowanie, aby ponownie otworzyć kina 21 czerwca | Andrew Lloyd Webber

Andrew Lloyd Webber powiedział, że jest zdeterminowany, aby otworzyć swoje kina 21 czerwca, bez względu na to, czy zasady są złagodzone, i że jest gotowy na aresztowanie, jeśli władze spróbują interweniować.

Kompozytor powiedział, że być może będzie musiał sprzedać swoje sześć lokali na West Endzie, jeśli rząd nie usunie ograniczeń, które zmusiły lokale do działania z ograniczoną przepustowością.

W rozmowie z Daily Telegraph Lord Lloyd Webber ujawnił również, że przebudował swój dom w Londynie, gdzie przemysł rozrywkowy zmaga się z katastrofalnymi skutkami finansowymi pandemii.

Wiele teatrów pozostało zamkniętych pomimo złagodzenia ograniczeń Covid-19, ponieważ ich otwarcie dla mniejszej publiczności pozostaje finansowo nieopłacalne.

Lloyd Webber przygotowuje się do produkcji Kopciuszka, którego premiera ma się rozpocząć 25 czerwca przed światową premierą w lipcu. Lord Lloyd Webber powiedział The Telegraph: „Otworzymy nasze drzwi lub przyjdziemy do piekła lub wysokiej wody”.

Zapytany, co by zrobił, gdyby rząd odłożył zniesienie zamknięcia, powiedział: „Powiemy: przyjdź do teatru i aresztuj nas”.

21 czerwca data pełnego złagodzenia zasad w rządowym planie odblokowania Covid jest wątpliwa ze względu na obawy dotyczące wpływu zmiennych Covid-19 i rosnących problemów.

Lloyd Webber twierdził, że dowody naukowe wykazały, że teatry były „całkowicie bezpieczne” i nie powodowały epidemii. Dodał: „Jeśli rząd zignoruje jej flagę, mamy matkę wszystkich procesów przeciwko niej. Jeśli Kopciuszek nie może się otworzyć, pójdziemy:„ Słuchaj, albo pójdziemy do prawa w tej sprawie, albo będziesz musiał zrekompensuj nam”.

To nie pierwszy raz, kiedy 73-letni Lloyd Webber skrytykował tych, którzy wzywają do opóźnienia ponownego otwarcia drzwi. W zeszłym tygodniu powiedział Daily Mail, że może podjąć kroki prawne, jeśli jego kina nie będą mogły przyjmować tłumów na pełnych obrotach.

READ  Nent celuje w 500 000 międzynarodowych okrętów podwodnych Viaplay przed polską premierą