Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

LIVESTREAM Polska: Tychy Falcons @ Silesia Rebels, 3 kwietnia, 15:00 CET (15:00, 09:00 EST)

Grafika: Igor Łazarewicz

ten Polska Liga Piłki Nożnej, PLA, Sezon 2022 rozpoczyna się bitwą między zeszłorocznymi półfinalistami, takimi jak Tichy Sokoły odwiedzić buntownicy śląscy.

Pozostałe cztery drużyny ligi sześciodrużynowej – Krakow Kings, Warsaw Eagles, Warsaw Mets, A Lądowniki Białostockie Resztę pierwszej rundy rozegra w następny weekend.

Obie drużyny osiągnęły Chińska Armia Ludowo-Wyzwoleńcza Półfinały w 2021 b Śląsk Aby zostać wyeliminowanym przez najlepszych mistrzów ligi, łucznicy bydgoscy, podczas jastrzębie Poddałem się Lądowniki Białostockie.

Ostatnim razem, gdy te dwie drużyny zmierzyły się ze sobą, Tiszi Wyszedł z 27-12 16 maja ubiegłego roku.

ten rebelianci Wchodzi do gry z nowym pomocnikiem, Davidem Jamesem z Uniwersytet Stanowy Western Connecticut (NCAA, Dyr. III). 29-latek pierwotnie miał grać w drużynie Poszukiwacze Swarco W 2020 roku przed Austriacka Liga Piłkarska Sezon został odwołany z powodu COVID. Sezon 2021 spędził pod centrum Nowy ogień w Milford w Connecticut. Śląsk w przeciwnym razie amerykański import jest z powrotem i Floryda Obywatel Chamori St. Kitts. Pojawi się funkcja backfielda Rebeliantów Wielka Brytania Jacob Smiley i Phil Olunqvist z Finlandia, Który pochodzi prosto od Misie Pori.

Tiszi Nowy pomocnik pozyskał również weterana Christophera Jeffreya, który ma rozległe doświadczenie w grze Europaostatnio z Rekiny Gyor w Węgierska Liga Piłki Nożnej. Od 2017 roku Jeffrey, który dobrze podróżował, grał w siedmiu różnych drużynach. Sezon 2018 spędził z Warszawskie orły teraz w zagładzie Polska Liga Futbolu Amerykańskiego, PLFA, co doprowadziło ich do tytułu w tym roku. Obronny weteran Dariusz Lewis kładzie liceum dla jastrzębie To z pewnością może mieć wpływ.

To są dwie równe drużyny i tak na początku sezonu nie sposób było przewidzieć wyniku.

Tychy Falcons @ Silesia Rebels, 3 kwietnia, 15:00 CET (15:00, 09:00 EST)

READ  Jak Elgar pomógł Polsce podczas I wojny światowej?