Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

List intencyjny Humbera do głównych inwestorów, gdy ambicja Net Zero staje się globalna

List intencyjny Humbera do głównych inwestorów, gdy ambicja Net Zero staje się globalna

Globalna sieć 500 inwestorów, decydentów i liderów biznesu została bezpośrednio zaproszona do odegrania roli w ogromnych ambicjach Humbera dotyczących zerowej wartości netto.

Energy Estuary ma odegrać wiodącą rolę w wyścigu do neutralności węglowej, a na początku tego roku w regionie uruchomiono nową platformę cyfrową dla wielomiliardowej przepustowości.

Marketing Humber połączył teraz tradycyjną pocztę bezpośrednią z technologią kodów QR, aby wchodzić w interakcje z kluczowymi postaciami.

List napisany przez prezesa Billa Walkera, przedstawiający portfel inwestycji online, który obejmuje 14 przełomowych, pionierskich projektów.

Powiedział: „Investhumber-netzero.com ma na celu głośnych zrównoważonych inwestorów, a także ma na celu informowanie i inspirowanie kluczowych decydentów i wpływowych, w tym posłów, think tanków, organizacje handlowe, partnerów strategicznych, ważnych absolwentów Hull i innych z doświadczeniem duże zainteresowanie albo rokiem regionu, albo jego wiodącym na świecie potencjałem w zakresie dekarbonizacji i powstającej zielonej gospodarki”.

Raportowanie na temat czystego wodoru, wychwytywania i składowania dwutlenku węgla, infrastruktury, ochrony przeciwpowodziowej i odporności, lokalnej produkcji energii i wapna neutralnego pod względem emisji dwutlenku węgla, zachęcające odbiorców do dzielenia się zasobami „w celu wsparcia innowacyjnego i ekscytującego przejścia z grupy przemysłowej z największą w Wielkiej Brytanii CO2 emisje do Jednego w samym sercu globalnego dążenia do zera netto”, powiedział: „Humber jest największą pulą przemysłową emitującą dwutlenek węgla w Wielkiej Brytanii. Jest to oczywiście związane z jej geografią i dziedzictwem przemysłowym.

„Po drugiej stronie medalu, w regionie znajdują się również największe na świecie morskie farmy wiatrowe, które w coraz większym stopniu koncentrują się na globalnych inwestycjach w dekarbonizację i powstających technologiach niskoemisyjnych.

“Humber jest historycznie jednym z największych portów i ośrodków przemysłowych na świecie, z produkcją i przemysłem skupionymi wokół estuarium. Jest to obszar z produkcją stali, rafineriami, fabrykami, transportem, koleją i ruchem drogowym. Estuaria i porty mają kluczowe znaczenie częścią globalnego wyzwania, jakim jest osiągnięcie Net Zero, a Humber jest modelowym regionem z możliwością eksportowania globalnej wiedzy, aby się do tego dopasować.

READ  Zestaw do lakieru samochodowego i wosku samochodowego do szybkiego wzrostu i trendu do 2021-2027 - The Courier

Listy zostały wysłane do Szwajcarii, Finlandii, Polski, Japonii, Singapuru, Malezji, USA, Omanu i Ugandy, a organizacja zajmująca się marketingiem miejsca zaangażowała się w finansowanie, w tym Barclays, Blackrock, BNP Paribas, Citigroup, Credit Suisse, Deloitte, Goldman Sachs, HSBC , ING i JP Morgan and Macquarie Group, Morgan Stanley, NatWest, PWC, Santander, Standard Chartered, UBS i Virgin Money.

Został on również przyjęty przez kluczowych decydentów w Izbie Gmin, Izbie Lordów, Gabinecie Jej Królewskiej Mości, Urzędzie Rady Ministrów, Northern Powerhouse i innych.

Posunięcie to wiąże się z przyznaniem statusu wolnego transferu i wsparciem rządowym dla dwóch projektów sekwestracji dwutlenku węgla, aby przenieść je na wczesnym etapie rozwoju i wykonalności.