Liban zajmuje się młodymi ludźmi w grze Tall Blacks na teście rzeczywistości w Pucharze Azji

Max Darling podczas meczu Tel Blacks z Libanem w Pucharze Azji AFC w Dżakarcie.

Fiba

W Dżakarcie: Liban 86 (Wael Arakchi 25, Heik Geukchian 19, Jonathan Arledge 18) Nowa Zelandia 72 (Takula Fahrenson 21, Rejs Bejrut Polowanie 10). 1 kwartał 17-22; HT: 39-36; 3 P: 57-53.

Tal Blacks „Baby” z Peru Cameron przeszedł test rzeczywistości w Pucharze Azji AFC z rąk Libanu w Dżakarcie.

Młody zespół z Nowej Zelandii poniósł dobrą porażkę z libańskimi weteranami w drugim meczu w grupie wczesnym sobotnim rankiem (NZT), przegrywając w turnieju 1:1. Wisieli ciężko przez większość zawodów, ale ostatecznie zapłacili za kłopoty ze strzelaniem (37% z ziemi, 27 zza łuku).

jeździć wysoko po Indie osiągnęły w środę 100-47Tall Blacks prowadzili 22-17 po pierwszej kwarcie, przegrywając tylko trzy na pół i cztery na trzy czwarte, ale zapłacili za słabą ostatnią kwartę, w której pokonali 29-19.

Taki Fahrensohn zdobył 21 punktów w drużynie z Tall Blacks, wyprowadzając 4 ze swoich sześciu prób spoza łuku i strzelając 7 do 11 z boiska.

Jednak Cruz Beirut-Hunt (10 punktów, 5 zbiórek) był jedynym innym Nowozelandczykiem, który zdobył dwucyfrowy wynik przeciwko libańskiej drużynie fizycznej. Centrum Sam Timmins zdobyło 8 punktów i 9 płyt, Flynn Cameron dodał 8 punktów (3/9 FJ), a Taylor Brett 7 (2/6 FJ)

Bramkarz Tal Blacks Taylor Brett nie może się doczekać spotkania z Libanem w meczu piłkarskim Pucharu Azji w Dżakarcie.

Robertus Bodianto / Getty Images

Wael Arakji zdobył 25 punktów i zaliczył 7 asyst dla Libanu, a Hayek Geokshian dodał 19 punktów i 7 zbiórek.

READ  Igrzyska Paraolimpijskie w Tokio 2020: Holly Robinson zdobywa złoto oszczepem oszałamiającym rzutem finałowym

Tall Blacks mają wiele rzeczy, których potrzebują w drodze do finału grupowego, z których nie najmniej ważna jest skuteczność strzelania. Zrobili także 15 spinów (w przeciwieństwie do tylko 3) przeciwko Libanowi i przegapili 8 z 21 rzutów wolnych.Kiwi wygrał walkę dobicia 49-40.

Tel Blacks 1-1, którzy są teraz na drugim miejscu w grupie D za niepokonanym Libanem (2:0), spotykają się z Filipinami (1-1) w swoim ostatnim meczu grupowym na początku poniedziałku (NZT).