Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

LG prezentuje swój nowy laptop do gier UltraGear i oczekuje na jego premierę w Korei 3 grudnia

Firma LG Electronics poinformowała w poniedziałek, że nie może się doczekać wprowadzenia na rynek swojego najnowszego laptopa LG UltraGear 2022 – wysokowydajnego modelu stworzonego dla graczy – w grudniu w Korei.

Laptop posiada 17,3-calowy ekran o rozdzielczości 1080 pikseli, wykorzystujący panel przełączania punktowego z częstotliwością odświeżania 300 Hz, a także DTS:X Ultra dla wielowymiarowego dźwięku, aby zapewnić bardziej wciągającą rozgrywkę doświadczenie, według firmy.

Jest napędzany przez procesor Intel Tiger Lake H 11. generacji, który został wprowadzony na rynek w maju tego roku, a także kartę graficzną Nvidia GeForce RTX 3080 Max-Q. LG Electronics dodało, że laptop ma podwójne gniazda pamięci DDR4, zapewniające pojemność do 32 GB, a także podwójne gniazda na dyski twarde, które pozwalają na 1 TB pamięci.

Posiada podświetlaną klawiaturę RGB dla każdego klawisza, a także jeden port USB 4 Type-C, jeden port USB 3.2 Type-C i dwa porty USB 3.2. Jedyną dostępną opcją kolorystyczną jest fioletowo-szary.

Ważący 2,64 kg, nowy produkt jest nieco cięższy w porównaniu do swojego poprzednika LG UltraGear 17 ogłoszonego w kwietniu, wyposażonego w baterię 93 Wh, w porównaniu do LG UltraGear 17 z 80 Wh.

Od momentu wprowadzenia na rynek w 2018 roku laptopy UltraGear są jedną z wiodących marek LG Electronics wraz z lekką marką Gram i wydajnym Ultra PC.

Oprócz laptopów firma LG Electronics wprowadziła na początku tego roku monitory i głośniki do gier premium pod marką UltraGear, w tym listwę dźwiękową LG GP9, która jest kompatybilna z komputerami PC i konsolami do gier.

Data premiery najnowszego produktu UltraGear nie została ogłoszona na całym świecie z wyjątkiem Korei.

Firma LG Electronics poinformowała, że ​​jej najnowszy laptop UltraGear jest jednym ze zwycięzców nagrody Innovation Award na nadchodzących targach CES 2022.

READ  Marki usunięte z nazw i zarabiaj na Bitcoinach: SayPal nagrodzi użytkowników za powiedzenie tego, co chcą usłyszeć

Autor: Son Ji-hyung ([email protected])