Lewiston piszczy – Edward Little / Levitt / Polska

Podczas środowego meczu w Auburn Edward Little / Levitt / Leisa’s Louis Laundry zjeżdżają po lodzie pod naciskiem polskiej Alyssy Prosser. Andrei Ken / Dziennik Słońca

AUBURN – W środę mecz między kobiecymi drużynami hokejowymi Lewiston i Edward Little / Leavitt / Polska był ciężki.

Błękitne Diabły zdołały dwukrotnie trafić do siatki w drugiej tercji i pokonały Red Hornets 2:0 na norweskiej arenie Savings Bank Arena.

Tory St. Hilary strzelił oba gole Lewistona (9-1), w porównaniu do 10 strzałów zdobytych przez Edwarda Little’a / Levitta / Polska (3-4-1).

Trener Lewistonu, Ron Dumont, powiedział, że on i jego zawodnicy od początku wiedzieli, że środowy mecz nie był najlepszy.

„Nawet dzieci powiedziały: „Wychodzimy” – powiedział Dumont. „Daj uznanie (Red Hornets), ciężko pracowali, ale nie zsynchronizowaliśmy się z Facebookiem. Dzieci o tym wiedzą i myślę, że jedna z naszych dziewczyn (Red Hornets) powiedziała: „Louiston nie jest zsynchronizowany”, więc wiedzieli to.

Edward Little/Levitt/Polski trener Dana Proup był zadowolony z ulepszonego wysiłku Red Hornets w miniony poniedziałek. Porażka 7-1 z Błękitnymi Diabłami.

„Byłem rozczarowany naszymi wysiłkami w zeszłym tygodniu, ale to jest szkoła średnia, możesz nie być doskonały w każdym sporcie; nasz zespół wciąż próbuje dowiedzieć się, jak wygrywać i rywalizować” – powiedział Perup. Myślałem, że wykonaliśmy świetną robotę w ciągu trzech sezonów. Cieszę się, że tak zrobiliśmy. Mamy nad czym popracować, ale zawsze byłem trenerem (wierzącym) to zaczyna się od wysiłku. Widzieliśmy to dzisiaj. „

Perup powiedział, że Red Hornets radzili sobie dobrze ze swoimi wybiciami, jeżdżąc krążkiem i nie trzymając dwóch rąk na kijach.

Po bezbramkowym pierwszym okresie, Błękitne Diabły zajęły tylko 52 sekundy, aby dołączyć do drugiej tablicy wyników. Tory St. Hiller posłał podanie do Lily Kish przed bramkę, a Kish poprowadził Lewistona 1-0. Leah Dube również pomogła zdobyć bramkę.

„To rodzaj planu; tak jest, panie, nawet jeśli sprawy nie idą dobrze, tutaj uderzysz i uzyskasz jak najwięcej okazji” – powiedział Dumont. „Gdybyśmy tego nie zdobyli, ta gra poszłaby w obie strony. To wciąż była zacięta gra”.

W połowie drugiego okresu St. Hilayer musiał wykonać dodatkową pracę, aby obalić Edwarda Little’a / Levitta / polskiego bramkarza McKenzie Hortona. St. Hilayer oddał dwa strzały, które trafiły w kij Hortona. W swojej trzeciej próbie św.

„Jak mówią trenerzy, ty (bok) podążasz, aż wejdzie do środka” – powiedział St. Hilar.

Dumont powiedział, że przed osiągnięciem celu dał św. Hilarowi kilka słów zachęty.

„Ma dziś małe kłopoty. Powiedziałem: „Tory, musisz się tego trzymać, musisz dalej pracować” – powiedział Dumont. „Za jej przybycie dostała jednego. Nie uniżyła się”.

Błąd The Red Hornets polegał na oddaniu pięciu strzałów bramkarzowi Lewiston, Kim McLaughlinowi, ale w drugiej tercji strzelili tylko jednego. Tymczasem Błękitne Diabły oddały siedem pierwszych strzałów i dziewięć drugich.

Edward Little / Levitt / Polska kontrolował większość pierwszych pięciu minut trzeciej kwarty, ale nie wykorzystał żadnych strzałów na bramkę. Największą szansę mieli, gdy Sofia Hartley była na automacie, ale jej próba strzału została odwrócona od łyżwy graczy Blue Devils.

Perup powiedział, że pozostałych pięciu najlepszych napastników Hartleya i Red Hornets ma potencjał do stworzenia solidnej gry.

„Nasza (druga linia) ostatni raz (przeciwko Lewistonowi) miała ciężki mecz, ale grali dobrze przez cały rok. Myślałem, że mają dziś dobre okazje ”- powiedział Perup. To, co chciałem zobaczyć, to szczerze mówiąc, trzy próby przed meczem były solidne i otrzymaliśmy je dzisiaj od naszych graczy. Nie możesz pytać dalej, trzymaliśmy grę blisko.

READ  Odrodzenie FC Pride: Zwycięstwo Tołczowa nad Rusińskim na KSW: Epic w Polsce

Red Hornets nie zdobyli gola w dwóch drugich szansach na power-play i zdołali zdobyć tylko jedną bramkę, gdy byli w Man-Advantage.

Edward Little/Lewitt/Polska strzelił cztery strzały w trzecim strzale, a Lewiston miał zero.

Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po przesłaniu adresu e-mail konta wyślemy Ci e-mail z kodem resetowania.