Lauri Markanen rozświetla Polskę, a Izrael utrzymuje prowadzenie z Serbią – Grupa D

Przez Zespół Eurohoops / [email protected]

Lauri Markkanen i Finlandia wróciły, ale ostatecznie wróciła Serbia Pokonaj Czechy A Izrael, który pokonał Holandię, jest na czele grupy D z wynikiem 2-0.

i kiedy 33 punkty nie wystarczyły przeciwko Izraelowi, Dobry występ Markkanena drugi rok z rzędu na Mistrzostwach Europy w Koszykówce dał Finlandii wyraźne zwycięstwo. 89-59Polska, gdzie obie drużyny zremisowały 1:1.

Fin stracił 15 punktów w pierwszej połowie i tak naprawdę nie potrzebował dalszej części trasy, ponieważ dystans między obiema stronami urósł do bezpieczniejszego dystansu. Ukończony z 17 punktami, pięcioma zbiórkami, czterema asystami i jednym przechwytem w 23. minucie, pokazał swoje umiejętności, gdy drużyna Lassie Tove poprawiła się do 1-1 w grupie D w Pradze.

Sasu Salin z Lenovo Tenerife uzyskał najwyższy wynik 18 punktów za sześcioma „trójkami”. „Wczoraj była to bolesna strata, ciężka walka po dogrywce” Zauważając stratę dla Izraela, zauważył: „Po prostu musisz przejść do następnego meczu. Myślę, że zrobiliśmy to bardzo dobrze. „

Markanen, 25 lat Oczekuje się, że zostanie sprzedany z Cleveland Cavaliers do Utah Jazz. Ale zanim przejdzie do NBA, jest zdeterminowany, aby popchnąć Finlandię tak daleko, jak to możliwe w Mistrzostwach Europy w Koszykówce 2022.

Otwarcie z sześcioma punktami w pierwszej kwarcie nadało tempo wyścigowi Wolf Pack w Gameday 2. Nie mogąc odpowiedzieć, Polska zakończyła się remisem 1:1 na początku harmonogramu sześciozespołowej trasy.

Wręcz przeciwnie, mecz między Izraelem a Holandią zakończył się wielką walką, dopóki Izraelczykom nie udało się osiągnąć ścisłego zwycięstwa 74-67.

Aby być precyzyjnym, Holandia prowadziła jedną (62-61) na trzy minuty przed końcem meczu. Odpowiedzią Izraela był bieg 9-2 (70-64), w którym Denny Avdega i Yam Madar wykonali dwa duże sety.

Jednak Worthy De Jong zmniejszył się o kolejne trzy gole do trzech (70-67) na 14 sekund przed końcem, ale po tym Holandia nie mogła strzelić gola. Z drugiej strony Gal Mekel wykonał 4/4 rzuty wolne, aby przypieczętować transakcję.

READ  Populistyczny rząd założył kaganiec polskim artystom. Jedna z organizacji pozarządowych chce, aby Donald Tusk to odwrócił

Avdega z 21 punktami i Madar z 14 punktami znów byli liderami Izraela, a De Jong zdobył 12 punktów.

Również, Serbia pod wodzą Nikoli Djokicia pokonała Czechy. Drużyna trenera Svetislav Pesic siedzi na szczycie tabeli z Izraelem, obie strony 2:0.

Źródło obrazu: FIBA.KOSZYKÓWKA