Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Laura Anderson „żyje bez garniturów” po rozstaniu z Danem Bowersem

Laura Anderson ujawnia, że ​​​​żyje na skrzydłach po tym, jak urządziła luksusową willę w Dubaju, którą dzieliła z Danem Bowersem po rozstaniu pary

  • Laura Anderson mówi, że żyje z toreb po rozstaniu z chłopakiem Danem Bowersem
  • Była gwiazda Love Island, lat 33, ogłosiła, że ​​w piątek i była piosenkarka Dane idą w różne strony i zaczęli pakować swój dom w Dubaju w ciągu kilku godzin od rozstania pary.
  • Kiedy Laura wróciła do willi, którą dzieliła z Danem w sobotę, wszystkie jej rzeczy zostały zapakowane przez przeprowadzki do pudeł i walizek, gdy przygotowywała się do powrotu do Wielkiej Brytanii.
  • Najnowsze wiadomości i aktualizacje dotyczące wszystkich Twoich ulubionych motocyklistów z Love Island

Laura Anderson mówi, że po rozstaniu z chłopakiem, Danem Bowersem, żyje ze swoich toreb.

Była gwiazda Love Island, lat 33, ogłosiła, że ​​​​w piątek i była piosenkarka Dane, lat 42, rozchodzą się w piątek i zaczęli pakować swój dom w Dubaju w ciągu kilku godzin od rozstania pary.

Kiedy Laura wróciła do willi, którą dzieliła z Danem w sobotę, wszystkie jej rzeczy zostały zapakowane przez przeprowadzki do pudeł i walizek, gdy przygotowywała się do powrotu do Wielkiej Brytanii, gdzie Laura planuje w międzyczasie żyć bez swoich toreb.

Koniec drogi: 33-letnia Laura Anderson mówi, że żyje bez toreb po rozstaniu z chłopakiem, Danem Powersem, lat 42

Wchodząc na Instagram, żeby podzielić się klipem, na którym wraca do domu, gdy przeprowadzki pracowali, powiedziała: „Szafa jest zepsuta. Biorę te sprawy i żyję z nich przez jakiś czas, aż wszystkie te rzeczy dotrą do drugiego końca.

READ  Epidemia spowalnia przecinanie polskiej liny

Laura miała związek z Danem w 2017 roku i mieszkała z nim w Dubaju.

W piątek ogłosiła, że ​​wróci do Wielkiej Brytanii, ponieważ ona i Dean „nie pasują” do siebie.

Split: Była gwiazda Love Island ogłosiła, że ​​w piątek i była piosenkarka Dane idą w różne strony

Split: Była gwiazda Love Island ogłosiła, że ​​w piątek i była piosenkarka Dane idą w różne strony

podróżować bez zbędnego bagażu?  Zaczęła pakować swój dom w Dubaju w ciągu kilku godzin od rozstania pary, a w sobotę zabrała się na Instagram, aby dać swoim fanom rzucić okiem na willę.

podróżować bez zbędnego bagażu? Zaczęła pakować swój dom w Dubaju w ciągu kilku godzin od rozstania pary, a w sobotę zabrała się na Instagram, aby dać swoim fanom rzucić okiem na willę.

Odnosząc się do swoich historii na Instagramie, napisała: „Tylko po to, aby wszyscy moje kochane wsparcie tutaj wiedziało, że niestety, Dane i ja zdecydowaliśmy się zerwać. Dziękuję wszystkim za nieustające wsparcie.

Niestety nie jesteśmy dla siebie odpowiedni, ale życzę mu niczego poza miłością.

Wrócę do Wielkiej Brytanii tak szybko, jak to możliwe. Rzuć się do końca 2022 roku, niech to się liczy.

Smutna wiadomość: ogłosiła w piątek, że wróci do Wielkiej Brytanii, ponieważ jest Dean

Smutna wiadomość: ogłosiła w piątek, że wróci do Wielkiej Brytanii, ponieważ ona i Dean „nie pasują do siebie”

Nowy początek: wejdź na Instagram, aby udostępnić klip z jej spaceru do domu, gdy silnik działa

Nowy początek: wejdź na Instagram, aby udostępnić klip z jej spaceru do domu, gdy silnik działa

Powrót do domu: Laura jest w drodze powrotnej do Wielkiej Brytanii, gdy dzieli się zdjęciem swoich przewoźników pakujących swoje rzeczy do ciężarówki przed wysłaniem ich na cały świat

Powrót do domu: Laura jest w drodze powrotnej do Wielkiej Brytanii, gdy dzieli się zdjęciem swoich przewoźników pakujących swoje rzeczy do ciężarówki przed wysłaniem ich na cały świat

Ogłoszenie: W swoim oświadczeniu Laura przyznała również, że wróci do Wielkiej Brytanii po powrocie do Dubaju z 42-letnią piosenkarką z innego poziomu

Ogłoszenie: W swoim oświadczeniu Laura przyznała również, że wróci do Wielkiej Brytanii po powrocie do Dubaju z 42-letnią piosenkarką z innego poziomu

Gwiazda reality TV po raz pierwszy spotkała się z twórcą hitów Out of Your Mind – który wcześniej był w związku z Emmą Jane North i ma z nią 23-letniego syna Kaia – na imprezie, ale zerwał z nim sześć miesięcy później. Kiedy się dowiedziałem, że spotyka się z kimś innym.

READ  Recenzja Surface Duo 2: ulepszony telefon z dwoma ekranami firmy Microsoft

„W tym momencie nie byliśmy w związku i nigdy nie mówiliśmy, że jesteśmy wyłączni, ale byłam rozczarowana, więc skonfrontowałam się z nim i zakończyłam” – powiedziała.

Po początkowym podziale, Laura zapisała się, aby wystąpić w czwartej serii programu randkowego Love Island ITV2 i ostatecznie została umieszczona na drugim miejscu obok Paula Knopsa za zwycięzcami Jackiem Finchamem i Dani Dyer, ale mówi się, że odwołała związek, gdy słyszał doniesienia, że ​​miał sekretną dziewczynę.

Laura zamieszkała następnie w domu z byłym piosenkarzem Danem w Dubaju i chociaż myślała, że ​​już nigdy mu nie „ufa”, kontynuowała leczenie bezpłodności w nadziei, że będą mogli mieć razem dziecko.

Para On/Off: Po serii nieudanych związków Laura zwraca się do Dane'a o pocieszenie, a jej uczucia do niego szybko zamieniają się w romans na początku 2021 roku.

Para On/Off: Po serii nieudanych związków Laura zwraca się do Dane’a o pocieszenie, a jej uczucia do niego szybko zamieniają się w romans na początku 2021 roku.

Reklamy