Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kup licencję Microsoft Office już teraz za jedyne 60 dolarów

Stos społecznościowy-Microsoft-33

Pobierz dożywotnią licencję pakietu Microsoft Office za 60 USD.

Stos społecznościowy

W świecie opartym na subskrypcji trudno jest znaleźć aplikację lub pakiet oprogramowania, z którego można korzystać przez całe życie po jednorazowym zakupie. Na szczęście Microsoft oferuje dożywotnią licencję na swój ukochany pakiet aplikacji, dzięki czemu możesz to zrobić.

Teraz możesz to mieć Licencja dożywotnia na komputer z systemem Windows Lub Prochowiec Za jedyne 60 dolarów.

Włącz dowolny projekt w MS Office

Ta dożywotnia licencja na rok 2021 jest najnowszą oferowaną wersją i zawiera największe aplikacje, takie jak Word, PowerPoint, Excel, Outlook, OneNote i Teams. Użytkownicy systemu Windows otrzymują także Publisher i Access.

Dzięki pełnemu pakietowi aplikacji na wyciągnięcie ręki będziesz przygotowany na każdy projekt osobisty, zawodowy lub kreatywny. Czy musisz napisać esej na zajęcia? Otwórz słowo. Chcesz utworzyć arkusz kalkulacyjny budżetu? Użyj Excela. Chcesz zrobić profesjonalną prezentację? Sprawdź nasze gotowe szablony programu PowerPoint. A co ze współpracą w czasie rzeczywistym? różnica. Czegokolwiek potrzebujesz, Microsoft Office 2021 prawdopodobnie to ma.

Posiadaj swoją ponadczasową kolekcję aplikacji na całe życie

W przeciwieństwie do Microsoft 365, który pobiera roczną opłatę subskrypcyjną, ta licencja umożliwia pobranie pakietu aplikacji i korzystanie z nich przez całe życie. Po zakupie natychmiast otrzymasz link do pobrania i klucz do aktywacji oprogramowania.

Należy zwrócić uwagę na jedno zastrzeżenie: chociaż StackSocial jest certyfikowanym partnerem firmy Microsoft i zapewnia „dożywotni” dostęp do pakietu Microsoft Office, możliwe jest, że Microsoft może wypowiedzieć Twoją licencję. Ale ich umowa na Office trwa już ponad rok, a licencja Alison DeNisco Rayome, którą Alison DeNisco Rayome kupiła za jej pośrednictwem od ZDNET na osobistego MacBooka w zeszłym roku, nadal obowiązuje.

Jeżeli chcesz korzystać z pakietu na wielu komputerach, będziesz musiał zakupić osobne licencje. Urządzenia z systemem Windows muszą mieć zainstalowany co najmniej system Windows 10 lub 11, natomiast urządzenia Mac muszą zostać zaktualizowane do wersji macOS 11 Big Sur.

Uzyskaj dożywotnią licencję pakietu Microsoft Office 2021 na komputer PC lub Mac z systemem Windows za 60 USD.

READ  Google oferuje Open Health Stack dla programistów