Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Księżniczka Charlotte porzuciła sukienkę, by ujawnić rewelacje Louisa podczas Platinum Jubilee Events | Królewski | Aktualności

Wkrótce zdjęcia i filmy młodych członków rodziny królewskiej pojawiły się w weekend, aby uczcić 70. rocznicę zasiadania króla na tronie. Czteroletni książę Ludwik był niewątpliwie gwiazdą pokazu ze swoimi porywającymi gestami i ciągle zmieniającą się mimiką twarzy.

Przez cały weekend, a zwłaszcza ostatniego dnia, widziano księżniczkę Charlotte, jak pomagała swojej matce, księżnej Cambridge, opiekować się innymi królewskimi dziećmi, w tym młodszym bratem.

Podczas niedzielnego konkursu jubileuszowego Zara Phillips, córka 8-letniego Mike’a Tindalla, wyglądała na niespokojną i nieco wzburzoną, gdy została przytulona przez Kate Middleton z twarzą rozdzierającą ramię księżnej.

Księżniczka Charlotte głaszcze Mię po plecach, podczas gdy Kate naprawia opaskę dziewczynki.

Kiedy księżna Cambridge zajęła się pomaganiem młodym członkom rodziny, młoda księżniczka pomogła jej, dyscyplinując Louisa.

Podczas jazdy powozem na procesję Trooping the Color można zobaczyć, jak młody król ciągnie ramię Louisa w dół, aby zapobiec jego szaleńczej fali.

Nie miało to większego wpływu, chociaż młody książę zaczął machać w chwili, gdy zdjęła swoją rękę z jego.

Ponownie, w niedzielę, kiedy trójka dzieci z Cambridge znajdowała się w miejscu publicznym, Charlotte podniosła rękę Louisa z jego ust, aby powstrzymać go przed ssaniem palców.

Czytaj więcej: Jakie rośliny należy teraz przycinać, aby pomóc w „pomyślnym wzroście” w ogrodzie

Mike Tindall był później widziany, jak przyciągał twarze do młodego księcia, próbując go zabawić i wykonał gest, który wydawał się mówić „Patrzę na ciebie”, gdy uśmiechał się do księcia.

Nie tylko jej młodszy brat się ubiera, ale także Charlotte pokazuje księciu George’owi, jak stać na balkonie, za którym natychmiast podąża.

Dwoje najstarszych dzieci z Cambridge nauczyło się w ostatnich miesiącach wielu lekcji na temat królewskiego zachowania i etykiety w miejscach publicznych.

Po raz pierwszy dwoje dzieci widziano na publicznym zaręczynach w Cardiff z rodzicami, księciem Williamem i księżną.

READ  Seria Great British Bake Off 12 potwierdziła, że ​​powróci za niecałe dwa tygodnie