Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Księżna Kornwalii i hrabina Wessex biorą udział w kolacji Rifles Awards w Londynie

Olśniewające w diamentach! Księżna Kornwalii i hrabina Wessex noszą efektowną biżuterię i suknie, gdy biorą udział w kolacji z nagrodami karabinów w Londynie

  • Księżna Kornwalii i hrabina Wessex uczestniczyły w kolacji Rifles Awards w Londynie
  • Generał pułkownik Strzelców, 74-letnia Camilla, wyszła tego wieczoru elegancką figurę w czarnej sukience do ziemi.
  • Równie modnie wyglądająca Sophie, jako królewski pułkownik, skradła światło reflektorów z odrobiną koloru

Reklamy


Księżna Kornwalii i hrabina Wessex urządziły glam show, wychodząc tego wieczoru na Rifles Awards Dinner w Londynie.

Generał pułkownik strzelców, Camilla, lat 74, wyszczupla elegancką figurę w długiej do ziemi czarnej sukience z dekoltem w szpic, aby pokazać bogaty naszyjnik z klejnotami, który nosiła, i pasujące kolczyki po jej przybyciu do londyńskiego Guildhall.

Równie modnie wyglądająca Sophie, w roli królewskiego pułkownika, skradła światło reflektorów odrobiną koloru, wybierając długą, jasnoniebieską sukienkę z dopasowaną talią i kwadratowym dekoltem.

Do księżnej i hrabiny na biennale dołączyli kuzyni królowej, książę Kentu oraz książę i księżna Gloucester.

Sophie pojawia się na odbywającej się co dwa lata gali Rifles Awards w Londynie

Księżna Kornwalii (na zdjęciu po lewej) i hrabina Wessex (na zdjęciu po prawej) urządzili glam show, wychodząc tego wieczoru na kolację Rifles Awards w Londynie

Camilla, generał pułkownik strzelców, (na zdjęciu), 74 lata, wyszczupla elegancką figurę w długiej do ziemi czarnej sukience, z dekoltem w szpic, aby zaprezentować bogaty naszyjnik z klejnotami, który nosiła, i dopasowane kolczyki. Dostęp do London Guildhall

Camilla, generał pułkownik strzelców, (na zdjęciu), 74 lata, wyszczupla elegancką figurę w długiej do ziemi czarnej sukience, z dekoltem w szpic, aby zaprezentować bogaty naszyjnik z klejnotami, który nosiła, i dopasowane kolczyki. Dostęp do London Guildhall

Camilla uśmiechała się, gdy przybyła na wydarzenie, podczas którego dołączyła do członków, weteranów i specjalnie zaproszonych gości na przyjęcie – gdzie ma powiedzieć kilka słów.

Połączyła swój wyrafinowany zestaw z wysadzaną klejnotami torebką i nosiła srebrną broszkę Raffles Pugh Horn, która została nagrodzona w zeszłym roku po tym, jak w lipcu książę Filip przekazał jej historyczny tytuł wojskowy pułkownika pułku strzelców.

READ  Tom Hanks mówi, że Jeff Bezos zaprosił go w kosmos – ale tylko wtedy, gdy zapłaci 28 milionów dolarów

Dodając ponętnego wyglądu, żona księcia Walii zdecydowała się na efektowny makijaż, aby dodać jej wyglądu i zachowała blond loki.

Podkreślając, że wygląda tak samo elegancko jak Camila, Sophie wybrała kolorowy zestaw diamentowych i srebrnych kolczyków do broszki, jednocześnie łącząc swoją żywą suknię z metalową torebką.

Dołącz do księżnej i hrabiny na biennale, kuzynów królowej, księcia Kentu oraz księcia i księżnej Gloucester (na zdjęciu)

Książę Kentu przybywa na kolację rozdania strzelców w City of London Guildhall

Do księżnej i hrabiny podczas odbywającego się co dwa lata wydarzenia dołączają kuzyni królowej, książę Kentu (na zdjęciu po prawej) oraz książę i księżna Gloucester (na zdjęciu po lewej).

Księżna Kornwalii przemawia do gości na odbywającej się co dwa lata gali rozdania nagród Rifles Awards w Londynie

Księżna Kornwalii przemawia do gości podczas odbywającej się co dwa lata gali rozdania nagród Rifles Awards w Londynie

Sophie (na zdjęciu) uniosła włosy, aby lepiej zaprezentować swoją błyszczącą biżuterię i nosiła brązowy makijaż oraz smokey eye.

Na zdjęciu księżna Kornwalii wygłasza przemówienie

Sophie (na zdjęciu po lewej) uniosła włosy, aby lepiej eksponować swoją błyszczącą biżuterię i nosiła brązowy makijaż oraz smokey eye. Na zdjęciu po prawej księżna Kornwalii wygłasza przemówienie

Zięć królowej trzymał włosy, aby lepiej eksponować jej błyszczącą biżuterię i nosił brązowy makijaż oraz smokey eye.

Książę Edynburga jest blisko związany z The Rifles i ich dawnymi kohortami od prawie 70 lat. Przekazał swoją rolę pułkownika w The Rifles księżnej Kornwalii na imprezie poza społecznością.

Książę Filip pozostał w odosobnieniu w zamku Windsor, podczas gdy księżna Kornwalii przebywała w Highgrove.

Księciu Edynburga dziękuje się oficjalnie za 67 lat wsparcia i służby dla Strzelców oraz za sformowanie dawnych pułków.

Dodając ponętnego wyglądu, żona księcia Walii zdecydowała się na efektowny makijaż, aby dodać jej wyglądu i zachować blond loki.

Dodając ponętnego wyglądu, żona księcia Walii zdecydowała się na odrobinę efektownego makijażu, aby podkreślić jej wygląd i zachowała blond loki.

Camilla uśmiechała się, gdy przybyła na imprezę, która zobaczyła, jak dołączyła do członków, weteranów i specjalnie zaproszonych gości na przyjęcie, na którym miała powiedzieć kilka słów.

Połączyła swój wyrafinowany zestaw z wysadzaną klejnotami torebką i nosiła srebrną broszkę Raffles Pugh Horn, która została nagrodzona w zeszłym roku po tym, jak w lipcu książę Filip przekazał jej historyczny tytuł wojskowy pułkownika pułku strzelców.

Camilla (na zdjęciu) uśmiechała się, gdy przybyła na imprezę, która zobaczyła, jak przyłączyła się do członków, weteranów i specjalnie zaproszonych gości na przyjęcie, na którym miała powiedzieć kilka słów.

READ  Recenzja Surface Duo 2: ulepszony telefon z dwoma ekranami firmy Microsoft

Księżna Kornwalii po raz pierwszy odwiedziła kwaterę główną The Rifles we wrześniu.

Karabiny powstały w lutym 2007 roku, po połączeniu czterech słynnych pułków piechoty – Devonshire i Dorset Light Infantry; Lekka piechota Royal Gloucestershire, Berkshire Wiltshire Lekka; i Królewskie zielone kurtki.

Utworzony podczas kampanii w Iraku i Afganistanie, jest obecnie największym pułkiem piechoty w armii brytyjskiej. Ich motto brzmi: „Szybko i odważnie”.

Reklamy