Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Książę Karol wywołał napięcie w związku z „sygnałami zaniepokojenia” ze strony Camilli podczas otwarcia parlamentu

Książę Karol wywołał napięcie w związku z „sygnałami zaniepokojenia” ze strony Camilli podczas otwarcia parlamentu

Na księcia Karola duży wpływ wywarło napięcie Camilli w Izbie Lordów.

We wtorek książęta Walii wraz ze swoją małżonką, księżną Kornwalii, uczestniczyli w oficjalnym otwarciu parlamentu w imieniu królowej.

Gdy para weszła do budynku, „lewa ręka Camilli wykazywała oznaki niepokoju”, co działało Charlesowi na nerwy.

Przyszła królowa-małżonka nieustannie stukała w ramię swego tronu i wykonywała niewygodne ruchy po podłodze.

„Poziom stresu Charlesa stał się bardziej widoczny, gdy jego ręce drżały, gdy trzymał i czytał notatki z przemówienia królowej, powodując, że strony trzepotały, gdy je chwytał i przewracał” – powiedziała ekspertka od mowy ciała, Judi James.

Powiedziała The Mirror: „Oczywiście najpotężniejsza obecność na tym formalnym otwarciu Parlamentu zawsze będzie brakująca.

Nawet po usunięciu tronu królowej luka pozostawiona przez Karola wydawała się przejmująca, a kiedy Karol usiadł na tak zwanym tronie małżonka, a William zmiażdżył się na mniejszym tronie kilka kroków w dół, Karol wydawał się zajęty koroną, która siedziała przed go, wpatrując się w nią przez kilka chwil, zanim Przemówienie zostanie odczytane.

Charles przybył, używając znaków mowy ciała, by wskazać na chęć sugerowania kontroli, a nawet przywództwa. W drodze do budynku gestykulował żonę i Black Road, a nawet uśmiechy na powitanie, ale zrobił się bardziej ponury i pojawił się niezaprzeczalny nerwowy znaki, gdy wszedł do sali tronowej.

Wziął głęboki oddech w drodze do środka, zrobił przerwę i zakołysał się na boki, jakby się przygotowywał.Kiedy dotarł do przejścia do sal tronowych, jego głowa nagle uniosła się do góry, by spojrzeć albo na łuk, albo na tron.

READ  Pędź do dystrybutorów, gdy grupa paliwowa ogłasza „największą pojedynczą podwyżkę cen”