Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Książę i księżna Sussex ominą ich przyjęcie po modlitwach jubileuszowych

Książę i księżna Sussex wrócili do domu, podczas gdy reszta rodziny królewskiej uczestniczyła w przyjęciu po modlitwie dziękczynnej za Platynowy Jubileusz Królowej.

Książę Harry i jego żona, znana jako Meghan Markle, zanim poślubiła rodzinę królewską, wrócili do swojego domu w Windsor w Frogmore Cottage po wydarzeniu w katedrze św. Pawła w Londynie.

Harry, lat 37, był widziany uśmiechnięty obok swojej żony, lat 40, kiedy wjeżdżali do Range Rovera z ochroną po ich pierwszym współwłasności od dwóch lat.

W St Paul’s odeszli od księcia i księżnej Cambridge, księcia Karola i Camilli po tym, jak doradcy rodziny królewskiej upewnili się, że usiedli po drugiej stronie nawy od starszych członków rodziny królewskiej.

Para później opuściła imprezę osobno, nie biorąc udziału w przyjęciu zaraz po nim w pobliskim Guildhall, w skład którego wchodziło szereg innych członków rodziny królewskiej i polityków, w tym premiera Borisa Johnsona i minister spraw wewnętrznych Priti Patel.

Kate (lat 40) i William (39 lat) rozmawiają z 73-letnim księciem Karolem i 74-letnimi książętami Kornwalii Camilla w katedrze.

Jednak nie było śladu tego samego związku z Harrym i Meghan, którzy siedzieli między 58-letnią lady Sarah Chatto i 36-letnim mężem księżniczki Eugenii, Jackiem Brooksbankiem.

Dzieje się tak po długiej kłótni między Harrym i Williamem, którą Harry wywołał, oskarżając Karola o blokowanie go finansowo, oraz twierdzenie Megan, że rodzina królewska jest rasistowska.

Po raz pierwszy Harry i Meghan, którzy teraz mieszkają w Kalifornii, pojawili się publicznie u boku rodziny królewskiej, odkąd opuścili monarchię, by rozpocząć nowe życie w Stanach Zjednoczonych w 2020 roku.

Tłumy wiwatowały parę po ich przybyciu do St Paul’s, ale słychać było buczenie, gdy wychodzili.

READ  Jeden kraj opóźniony w podejmowaniu nowych decyzji dotyczących pobytu, gdy liczba rośnie

Charles reprezentował swoją 96-letnią matkę na nabożeństwie, które rozpoczęło się o 11:30.

Królowa ogłosiła za pośrednictwem swoich doradców w czwartek wieczorem, że będzie nieobecna na służbie po tym, jak doświadczyła „dyskomfortu”, kiedy pojawiła się tego wieczoru na balkonie Pałacu Buckingham, aby obejrzeć Trooping of the Color i przelot RAF na cześć jej 70-letniego panowania .

W St Paul’s nie pojawił się również 62-letni książę Andrzej, po tym, jak uzyskał pozytywny wynik testu na Covid.

Mówi się, że królowa Elżbieta II oglądała w telewizji nabożeństwo Dziękczynienia ze swojego domu w zamku Windsor.