Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Książę Harry właśnie poinformował o swoich planach powrotu do Wielkiej Brytanii

Minęło trochę czasu, odkąd to widzieliśmy Książę Harry Po powrocie do Wielkiej Brytanii po raz ostatni wystąpił publicznie w Odsłonięcie posągu Ku pamięci jego matki, księżnej Diany, w lipcu ubiegłego roku. Wcześniej też uczęszczał Pogrzeb jego dziadka księcia Filipaw kwietniu ubiegłego roku.

dla niego Żona Meghan Markle Był również zauważalnie nieobecny, odkąd para została przeprowadzona Ich ostatnie obowiązki jako starszych członków rodziny królewskiejw marcu 2020 r., więc fani Royal z niecierpliwością wyczekiwali informacji od Sussexes o tym, kiedy mogą udać się na wizytę.

Oczywiście byliśmy podekscytowani słysząc, że pojawiły się teraz pewne wiadomości dotyczące tego, kiedy książę i księżna mogą ponownie spotkać się z królową, Cambridge i jego towarzyszami, po wielu spekulacjach, że para (lub sam Harry) może wrócić na nadchodzący pomnik księcia Filipa nabożeństwa 29 marca w Opactwie Westminsterskim.

Niestety, pomysł ten został odrzucony, wraz z nowym oświadczeniem udostępnionym opinii publicznej i prasie, że książę Harry nie będzie obecny – ale dało to nadzieję, że niedługo uda się do Wielkiej Brytanii, ponieważ wydaje się, że jest chętny do ponownego połączenia się ze swoją babcią, królową.

Zdjęcie rodziny Sussex z królową w 2018 roku

Pula WPAObrazy Getty

„Książę nie wróci do Wielkiej Brytanii pod koniec marca, ale ma nadzieję, że odwiedzi swoją babcię tak szybko, jak to możliwe” – czytamy w bardzo krótkim oświadczeniu.

Chociaż nie podano żadnego powodu, nie byłoby nierozsądne sądzić, że wybór księcia Harry’ego na opuszczenie rodzinnego wydarzenia może być spowodowany jego trwającą kłótnią o bezpieczeństwo. Odkąd Meghan i Harry zrezygnowali ze swoich wyższych królewskich stanowisk w pracy, publicznie skomentowali, w jaki sposób można odebrać ochronę, którą im wcześniej oferowano, chociaż nadal istnieje ryzyko dla bezpieczeństwa.

READ  Najlepsze dżinsy z szerokimi nogawkami w każdej cenie: już od 30 USD

Trzymamy kciuki, aby wszystko można było wkrótce rozwiązać – chcielibyśmy zobaczyć, jak członkowie rodziny królewskiej spotykają się jako jedna wielka, szczęśliwa rodzina (zwłaszcza podczas radosnych obchodów jubileuszu Królowej).

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i jest importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać ich adresy e-mail. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści na piano.io